Novinky ze světa IT >

Kvalitní sluchátka Pioneer SE-MJ591

Pioneer uvolní další ze svých produktů pro zprostředkování hudebního vjemu. Kvalitní sluchátka s potlačením šumu nesou označení SE-MJ591 a budou dostupná ještě tento měsíc.

Konečná cena napovídá, že se nebude jednat o lačný počin. Tyto lehká sluchátka jsou vybavena vysoce kvalitní konstrukcí s kovovými komponenty, propůjčí ultra-měkké náušníky a velice pohodlnou čelenku. Dalším prvkem je poměrně důsledné odhlučnění okolí, jež se projeví v hlučné tramvaji či metru.

Předností jsou dva 40 mm měniče s hliníkovou membránou, které zvládnou kmitočtový rozsah od 5 do 40 000 Hz s citlivostí 108 dB. Zatížitelnost se pohybuje kolem 1000 mW s impedancí 32 Ohmů.

Jejich váha jest 170 gramů, kabel s délkou 1,2 m. Jak už obrázek napovídá, ke kvalitně zpracovaným měničům dostanete stylové pouzdro pro uložení klenotu. Pioneer SE-MJ591 se začne prodávat za doporučenou maloobchodní cenu 299 dolarů, což je 5 650 Kč.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT >