» Ze světa IT

Malá zvuková sestava Pioneer X-CM31

Pokud hledáte do pokoje nový zvukový systém, pak se podívejte na elektroniku od značky Pioneer. Tato společnost si pro nás připravila model X-CM31, který vlastní jablečný dok a je tedy připravený pro stroje od společnosti Apple.

 

Zvuková sestava měří 200 x 250 x 120 mm. Do těchto rozměrů se vešel integrovaný CD přehrávač, dva 15 Wattové reproduktory, iPod a iPhone dok. Dalším plusem je port USB, což vám umožní přehrávat své oblíbené hudební skladby z flash disku.

Pioneer X-CM31 je kompatibilní jak s WMA tak MP3 soubory, bude k dispozici v černé, bílé, červené a hnědé barvě za 20 000 jenů. Pokud by vám tato suma nic neříkala, můžeme ji převést na přibližně 5 100 CZK. Dostupnost pro Evropu je zatím mizivá.

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony. Podpořte mě » pomocí donate na PayPalu.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] Pioneer BDR-XD04R 3LCD projektor Sony VPL-BW120S Google a Asus stvořili nový Nexus 7 Malá zvuková sestava Pioneer X-CM31 Méně známý tablet Ramos […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky » Ze světa IT