Ze světa IT

Android: Levný tablet Pipo U1 Pro

Východně položená společnost Pipo produkující tablety od roku 2010 přináší další mobilní produkt s označením U1 Pro. Jedná se o další nové zařízení se systémem Android 4.1 Jelly Bean a obrazovkou o 7 palcích. Má naději na úspěšný vstup na světový trh? Můžete se také podívat na většího brášku jménem Pipo M2.

Tablet PIPO U1 Pro 16GB

Za cenu pouhých 168 dolarů, tedy 3 300 korun obdržíte sedmy palcový tablet, jehož kapacitní IPS displej vlastní rozlišení 1280 x 800 bodů. O výkon zařízení se postará dvoujádrový ARM-ový čip RK3066 na taktu 1,6 GHz doplněný o GPU Mali-400. Specifikaci věrně doplňuje 1 GB RAM, 16 gigabajtové interní úložiště a slot pro microSD kartu /až 32 GB/.

Tablet na svém těle dále nosí dvě digitální kamery, které jsou obdařeny 2 MP optickým čipem a lze tak pomocí nich zaznamenat momenty všedního života. Tento levný tablet dále plně podporuje 1080p Full HD přehrávání videa pomocí microHDMI portu a podporu Flash 11.1. Je také vybavený pro externí podporu 3G.

Pipo U1 Pro ve  svém těle dále ukrývá modul bezdrátové WiFi technologie, Bluetooth, TV-out a vestavěný akumulátor o celkové kapacitě 3700 mAh, jež nepropůjčí dlouhé živobytí na delší pracovní cestě. Je pro vás vůbec tato méně známá společnost lákadlem ke koupi a nebo sáhnete třeba po novém Nexusu 7 od společnosti Google?

Rozhodně se o své postřehy či drobné recenze podělte do komentářů pod článkem, budeme jedině rádi. Děkujeme, že čtete právě tuto novinku a rádi bychom vás pozvali do naší nové skupiny na Google+.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT