Tiskové zprávy

Plugin Seznam Reklama WP

seznam logo freebit
Foto: seznam.cz, Tag: Seznam.cz

Zhruba 70 % webů, které používají reklamní plochy od Seznamu, využívají pro správu svého obsahu CMS WordPress. Důvodem je především výrazné usnadnění práce s články a velký výběr rozšíření (pluginů), které nabízejí nejrůznější funkce.

Integrace naší reklamy však ve WordPressu donedávna představovala úkol pro programátora, což bylo pro velkou část partnerů překážkou rychlého a bezchybného nasazení ploch. Abychom partnerům ulehčili, pustili jsme se do vytvoření pluginu Seznam Reklama WP.

Jaké jsou jeho výhody? Jednoduchá integrace reklamy od Seznamu „na několik kliknutí“ z administračního rozhraní WordPressu ušetří partnery ručního vkládání ploch na stránky a s tím souvisejících zásahů do jejich zdrojového kódu nebo vzhledu. Plugin dokáže naprostou většinu reklamních pozic umístit zcela automaticky. Další jednoduchou cestou je pak zkopírovat zástupný kód na požadované místo na stránce.

Plugin Seznam Reklama WP
Plugin Seznam Reklama WP

Tím se integrace reklamy výrazně urychlí a reklama může začít vydělávat okamžitě. Z tohoto zlepšení si oddychnou hlavně střední a menší partneři, kteří nemají trvale zaměstnané kodéry nebo programátory. Použitím pluginu zároveň minimalizují riziko implementačních chyb a výdajů na údržbu ploch.

Instalace

Před instalací pluginu důrazně doporučujeme provést zálohu WordPressu. Pokud by se vyskytly nečekané problémy, budete z ní moci svůj web snadno obnovit. Kompletní pokyny k vytvoření zálohy naleznete v sekci „WordPress Backups“ na oficiálních stránkách WordPress.org (text je v angličtině).

Kliknutím na níže uvedené tlačítko „Stáhnout seznam-ads.zip“ si stáhněte si aktuální verzi pluginu seznam-ads.zip. Tento soubor obsahuje rozšíření a zároveň slouží jako instalační balíček.

Přínosy pro partnera:

 • Nasazení reklamy zvládne i s uživatelskou znalostí WordPressu
 • Technicky náročnější pozicování jako pop-up, branding, in-article nebo sticky skyscraper se integrují automaticky
 • Úspora času a nákladů na programátora
 • Rychlé nasazení Seznam reklamy = příjem bez zbytečných časových prodlev

Funkce a vlastnosti pluginu:

 • Plugin umí reklamní plochy umisťovat automaticky, ale dovoluje je do stránky vkládat i manuálně pomocí PHP, HTML a zkrácených zápisů (shortcode).
 • Pomocí funkcí exportu a importu reklamních ploch může partner nejen zálohovat své nastavení, ale také ho rychle přenášet mezi různými weby, pokud jich provozuje více.
 • Zabezpečení pluginu umožňuje omezit přístup k němu na předem stanovený okruh lidí.
 • Plugin je do WordPressu plně integrován v souladu s jeho standardy.
 • Je zajištěna plná kompatibilita pluginu se staršími verzemi PHP (od 5.6 výše) a WordPressu (od verze 5.2 výše).
 • Plugin splňuje všechny bezpečnostní standardy WordPressu.
 • Hlavním smyslem pluginu je pomáhat. Partner se může sám rozhodnout, jestli využije plugin, nebo zvolí vlastní způsob integrace reklamy.
 • Plugin všem partnerům distribuujeme zdarma.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy