Tiskové zprávyZe světa IT

Logitech Touch Lapdesk N600

Podložka Logitech Touch Lapdesk N600 je vybavena velkým vysouvacím touchpadem, který umožňuje vícedotykové ovládání pohybu kurzoru, rolování stránek a jejich přepínání.

Abyste mohli svůj notebook ovládat pohodlně – přímo na klíně – společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila podložku pod notebook Logitech Touch Lapdesk N600 vybavenou velkým touchpadem, který vám umožní snadněji než kdykoli dříve navigovat kurzor, rolovat dlouhé stránky a hladce procházet internet.

„Již jsme viděli různé způsoby, jak se lidé snaží chránit svůj klín před teplem, které vydávají jejich notebooky – používali leccos: od polštářů až po domácí mazlíčky,“ řekl Denis Pavillard, viceprezident marketingu produktů divize příslušenství pro notebooky společnosti Logitech. „Naše podložky pod notebooky jsou mnohem účinnější a – díky doplnění o vícedotykový touchpad – vám dávají možnost snadněji se pohybovat ve vašich oblíbených stránkách na internetu, aniž by bylo nutné připojovat další periferie.“

logitech N600

Podložka Logitech Touch Lapdesk N600 má vysouvací touchpad s úhlopříčkou 5 palců (téměř 13 centimetrů) s vícedotykovým ovládáním. Jedním prstem posouváte kurzor myši, dvěma prsty můžete rolovat delší stránky a švihem tří prstů můžete přecházet mezi jednotlivými stránkami a obrázky.

Konstrukce podložky pod notebook je tvořena více vrstvami, které izolují teplo vyzařované notebookem a chrání vás tak před jeho účinky, takže můžete notebook používat v pohodlí a bez zahřívání. Protiskluzový povrch podložky pomáhá udržet notebook na svém místě. Používání je jednoduché – stačí připojit miniaturní bezdrátový přijímač Logitech Unifying do USB portu a můžete začít. Vaše pohodlí nebude rušit ani nutnost měnit často baterie, protože tato nejnovější podložka pod notebooky se značkou Logitech nabízí výdrž baterií až šest měsíců.

Cena a dostupnost

Očekává se, že podložka pod notebooky Logitech Touch Lapdesk N600 bude v Evropě k dostání počátkem června za doporučenou maloobchodní cenu 69,99 €.

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy