Ze světa IT

Lenovo IdeaPad K1 na Amazonu

Již tento měsíc se můžeme těšit na další z produktů ostřílené mobilní značky. Lenovo na Amazonu nabízí v předprodeji svůj nový tabletí kousek.

Dle informací je dostupný jak v bílé tak i černé verzi. Na trhu budou k dispozici dva modely, jeden s kapacitou 16 GB a druhý s uložištěm až 32 gigabajtů. Právě v tento okamžik se na Amazonu vyskytuje pouze první zmiňovaný. Cena tabletu je v tomto případě stanovena na 499,99 dolarů, v přepočtu se jedná o sumu 8700 CZK.

lenovo ideapad k1

IdeaPad K1 běží na systému Android, je vybaven deseti palcovou kapacitní dotykovou obrazovkou v rozlišení 1280 x 800 bodů, ve stroji vládne procesor Tegra 2 Dual-Core SoC na taktu 1 GHz, poskytne až 1 GB LPDDR2 pamětí, najdeme v jeho těle slot pro microSD kartu, v zadní části kouká 5 megapixelový fotoaparát a přední strana nabídne pouze 2 MP.

O mobilní zvuk se budou starat dva půlwattové reproduktory, 802.11 b/g/n Wi-Fi, Bluetooth 2.1, slot pro SIM kartu, USB a HDMI porty. Baterie tabletu Lenovo IdeaPad K1 umožňuje 8 až 10 hodin nepřetržitého provozu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Dobrá mašinka, je vidět, že se Lenovo snažilo jak jen mohlo. Konkurence bude drtivá, ale myslím si, že si své uživatele též najde.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT