Software

Připravovaný redesign klávesnice s emoji ve WhatsApp

whatsapp logo
Foto: pixabay.com, Tag: WhatsApp

Psaní zpráv pomocí některé z nejlepších aplikací pro psaní textových zpráv je ve srovnání s telefonováním naprosto pohodlné, ale textům často chybí znatelné emoce. Naštěstí už nějakou dobu existují emoji, které tento problém zmírňují a pomáhají příjemcům zpráv lépe pochopit tón a záměr. Je pochopitelné, že je důležité, abychom při psaní textů našli dokonalé emoji, a WhatsApp přepracovává svou klávesnici emoji, aby tento proces zjednodušil pro svou kolosální uživatelskou základnu.

S přepracovanou emoji klávesnicí WhatsApp

V dubnu letošního roku jsme se poprvé seznámili s přepracovanou emoji klávesnicí WhatsApp, která je v horní části rozdělena na tři karty pro rychlé přepínání mezi emoji, GIFy a samolepkami. V implementaci však chyběla lišta s kategoriemi emoji, možná proto, že klávesnice byla stále ve vývoji a pro běžného beta testera nedostupná.

Připravovaný redesign klávesnice s emoji ve WhatsApp
Připravovaný redesign klávesnice s emoji ve WhatsApp

WABetaInfo uvádí verzi 2.23.9.2 aplikace WhatsApp, která je k dispozici v obchodě Google Play, má některé důkazy o probíhajícím vývoji této klávesnice emoji. Nový design klávesnice je pro beta testery stále nepřístupný, ale zdá se, že se vrátil panel pro výběr kategorií emoji. Místo toho, aby byla zarovnána nahoru jako u současné klávesnice, je však v novém rozložení lišta s kategoriemi emoji umístěna dole. Tato lišta je nezbytná, pokud si chcete ušetřit několikaminutové procházení různých dalších emoji při hledání toho pravého.

Znovuobjevení panelu kategorií emoji není překvapením. Když jsme o této funkci v dubnu informovali, byla s velkou pravděpodobností nedokončená. Přesto nyní klávesnice vypadá téměř dokončená a brzy by měla být na cestě k většímu okruhu beta testerů. S trochou štěstí by se stabilní verze měla objevit ještě letos. Mezitím také sledujeme práce WhatsApp na podpoře nových animovaných emoji, které by měly ještě více usnadnit vyjadřování.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software