Tiskové zprávyZe světa IT

Program všech 70 speakerů je venku: WebExpo 2017

Webexpo logo 2017

Program všech 70 speakerů je venku. Nechybí mezi nimi odborníci digitálního designu, vývoje a on-line byznysu. A my posíláme ochutnávku jejich přednášek, které dokousnete v září:

“Beyond the measure” by Erika Hall (US): Jedete podle hesla “Čím víc dat, tím lepší porozumění”? Jenže to není úplně vždy pravda. Na téhle přednášce uslyšíte, jak vás sebepečlivější sběr dat a jejich analýza může nakonec zavést mimo skutečný svět vašich zákazníků. Erika vysvětlí, jak se dá spoléhat na věci, které jednoduše nelze změřit. Must-see pro všechny designéry!

WebExpo 2017

Program všech 70 speakerů je venku: WebExpo 2017

“Dreams, Lies, and the Autonomous Web” by Mike Amundsen (US): “Baví mě jazz a improvizace. Právě souhra služeb API a nezávislých webových aplikací mi připadá jako jazz. Aplikace je jako skladba, kterou ovlivňuje, kdo se v ní objeví, co chce udělat a jak komunikuje s dalšími. Web je zkrátka jedna velká improvizace,” popisuje Mike v rozhovoru pro Data2crm.com. Jako ředitel API Architecture (API Academy) nám na WebExpo představí budoucí model počítačové vědy, který předem počítá se záměrnými odchylkami. Tím se komunikace mezi systémy stane efektivnější než kdy předtím. Pohoda jazz!

“The Engagement Advantage: unearthing the simple process behind how engagement works” by Scott Gould (UK): Angažovanost, obří buzzword současného marketingu. Pro marketéry alfa a omega a i výzkumy ukazují, že zaujatí uživatelé jsou 3x hodnotnější než ti ostatní. Ale jak strategicky zvyšovat engagement publika? Scott se 17 let zabývá výzkumy a prací v této oblasti a slibuje, že vás naučí jednoduchý způsob, snadno aplikovatelný na váš vlastní byznys. Aniž byste si museli složitě lámat hlavu, jak zaujmout publikum.

“SecureLogin: usable and secure authentication” by Egor Homakov (RUS): Komunita GitHub ho zná moc dobře – v roce 2012 prolomil nejčastější bezpečnostní chybu v Ruby. Tím převzal kontrolu nad všemi databázemi GitHub k distribuci Linuxu a tisíců dalších opensource softwarových balíčků. Na letošním WebExpo vám dokáže, že ověřování heslem je zastaralé, nedostatečně zabezpečené a pro uživatele navíc nepohodlné. Představí proto lepší variantu – vlastní decentralizovaný protokol, který můžete začít používat zdarma, třeba hned po přednášce.

15 skvělých důvodů, proč letos navštívit pražské WebExpo 2017

“How to survive as a web designer beyond 2020” by Mike Kus (UK): Spousta korporátních webovek začíná vypadat NAPROSTO STEJNĚ! Designéři ale musí být schopni odlišit firemní web od konkurence – protože přežijí jen originály! Jak vysosat identitu organizace a inspirovat se jí k vytvoření opravdu výrazného web designu? Nenechte si ujít fascinující talk Mika Kuse, experta na webdesign a branding napříč obory.

“Fundraising fundamentals: how angel round, seed round and Series A differ” by Jakub Nešetřil (CZ): Úplně první zaměstnanec GoodData a především spoluzakladatel a CEO firmy Apiary. Jakub vás provede celým procesem investování, ve svém vyprávění se opírá pouze o vlastní zkušenosti. Vždyť komu se podaří, aby jeho firmu koupila světová Oracle! Nechte si poradit, kdy byste měli získat finanční prostředky a kdy ne nebo jak zvládnout různé fáze fundraisingu. Jakub opravdu ví, o čem mluví.

PROGRAM WEBEXPO: Třeste se na WebExpo! Čekají vás inspirací nabušené přednášky, tři bujaré večírky a hlavně – letos poprvé vyrážíme na retro jízdu do muzea arkádovek! Už je k dispozici jen 400 lístků za 6999 Kč.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy