Software

Sense 6.0 pro HTC One (M7)

Majitelé mobilních telefonů s kódovým označením M7 se mohou tento týden těšit na přicházející aktualizaci prostředí Sense 6.0 tchajwanské společnosti HTC. Aktualizace by dle posledních zpráv měla být dostupná pro brandovaná a nebrandovaná evropská zařízení ještě tento týden. Pro „odemknuté“ HTC One je nové prostředí již dostupné v USA, stejně je na tom také brandovaná verze One (M7) od společnosti T-Mobile.

HTC One stribrny

Podle dalších informací grafickou nadstavbu dostane i větší HTC One Max či menší HTC One Mini. Co nové prostředí HTC Sense 6.0 přinese pro mobilní uživatele? Například BlinkFeed nabídne informace z více zdrojů a pomalejší a optimalizovanější procházení jednotlivých příspěvků. Drobných změn se dočkalo i menu a prostředí fotoaparátu, či funkce Zoe pro natáčení videa. Můžeme se těšit na nové tapety a grafická schémata, což u nového prostředí dává jednoznačně smysl.

Aplikace na pozadí si vyslouží přehlednější popisky, zlepšení se také dostává na nová dotyková gesta (nová gesta pro odemčení mobilního telefonu). Co určitě potěší je fakt, že se prostředí stane barevnějším, společnost se tak určitě snaží o celkové oživení uživatelského prostředí směrem ke koncovému uživateli. Snad nám změny přinesou větší uživatelský komfort a rychlejší navigaci.

Uvidíme tedy, jaké další funkce zdědí starší One (M7) oproti novému modelu One (M8), který již prostředí šesté generace vlastní a plně jej využívá. Dostali jste už novou aktualizaci prostředí na váš smartphone? Určitě se o nové postřehy podělte do komentářů, můžete tak pomoci i ostatním čtenářům této novinky.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

3 Comments

  1. HTC ONE M7 CZ – Ještě nic, ale už se nemůžu dočkat.

  2. Už je červen a stále ještě nic 🙁

  3. Je to tady! Na HTC One M7 je již dostupná aktualizace prostředí Sense 6! Zabírá přibližně 678 MB. https://plus.google.com/100502312519862456311/posts/NkyWxy9v1Te

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software