Tiskové zprávyZe světa IT

Provolají vaše děti každý měsíc majlant? Přijde vhod předplacená karta

Pex iPhone 8

Příznivci neomezených mobilních tarifů mnohdy považují předplacenou kartu za zbytečnou. Opak je ale pravdou, i předplacenka má stále své čestné místo na mobilním trhu. Díky specifickým rysům ji ocení především rodiče pro své děti a senioři. Vhodným řešením, jak využívat mobilních služeb, ale může být pro všechny. Předplacené karty už dávno nejsou jen drahé. Svou výhodností mohou často předčít i neomezené tarify. Důležité je při výběru předplacených karet zohlednit to: kolik měsíčně provoláte minut, kolik měsíčně pošlete zpráv, kolik měsíčně využijete dat.

Možná sami zjistíte, že jsou předplacenky vhodné i právě pro vás. Skvělou alternativou jsou pro ty, kteří chtějí mít výdaje pod kontrolou. Pokud si myslíte, že každý měsíc platíte zbytečně moc, pak s  kreditem se vám bude snáze šetřit. Pro koho je tedy předplacená karta ta pravá?

Pex iPhone 8

Provolají vaše děti každý měsíc majlant? Přijde vhod předplacená karta

Děti se s předplacenou kartou naučí lépe hospodařit s kreditem

Volají vaše děti s kamarády od rána do večera? Stále jsou připojeni přes data na internetu a mnohdy je ani nenapadne doma přepnout na Wi-Fi připojení? Už vás nebaví platit každý měsíc za vaše ratolesti stovky korun navíc? Neustupujte jim a nesjednávejte neomezený tarif, pořiďte raději předplacenou kartu. Na tu dětem měsíčně nabijte určitou částku a dejte jasně najevo, že po provolání kreditu se žádné navýšení konat nebude.

I přestože první měsíce budou pro děti velmi těžké, brzy pochopí, že není správnou taktikou provolat a prosurfovat celý kredit v průběhu prvního týdne. Díky předplacené kartě se tak vaše ratolesti snáz naučí hospodařit s penězi a vás už tak nikdy nepřekvapí vysoký účet za telefon.

S předplacenou kartou lze utratit i méně jak 100 Kč za měsíc

Předplacená karta ale není vhodná jen pro děti a teenagery. Skvělou volbou je i pro všechny, kteří nevyužívají mobilních služeb ve velkém a kteří mají telefon jen pro nejnutnější případy. S předplacenou kartou můžete měsíčně provolat třeba jen 100 Kč. Takto nízký měsíční paušál byste u žádného mobilního tarifu nezískali.

Předplacenka je také skvělým řešením pro seniory, kteří kromě volání a zasílání SMS jiné mobilní služby nevyužívají. Časté zasílání MMS a surfování přes data by se vám totiž s předplacenou kartou nemuselo vyplatit. Za jednu poslanou fotografii zaplatíte například s kartou Tesco mobile 5 Kč, zatímco volání nabízí operátoři i za méně jak 1 Kč za minutu. Například s kartou KlokanMobil voláte už od 0,50 Kč za minutu.

TIP: Rozrůstající se konkurence na mobilním trhu přichází s novinkou v podobě mobilních tarifů za pár desítek korun. Pokud si tak nevyberete z nabídky předplacených karet, můžete zvolit levný mobilní tarif od virtuálních operátorů. Například Šlágr mobil nabízí měsíční tarif za 25 Kč, díky této fixní částce získáte volání i SMS za 1,40 Kč.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy