InternetNovinky ze světa IT

PSY: Přes 3 biliony shlédnutí

Korejský umělec jménem PSY se stal teprve třetím umělcem, který dosáhl 3 000 000 000 (3 biliony) shlédnutí na svém YouTube kanálu. Za tyto hodnoty samozřejmě může jeho pecka Gangnam Style, na kterou svou úspěšností navázala i novější písnička Gentleman.

V těchto minutách má však druhá z jmenovaných písniček přes 478 726 000 shlédnutí a stala se největším skokanem celého Youtube v 24 hodinách. Kanál pak na Youtube sleduje přes 6 161 200 uživatelů, což je větší počet, než má na svém kontě například kanadský zpěvák Justin Bieber.

PSY Youtube kanal

Líbila se vám tato zajímavá novinka? Buďte sexy a sdílejte ji na Facebooku, Twitteru, G+ či profesní síti LinkedIn pomocí ikonek na začátku tohoto článku. Sledujte nás také na naší Google+ stránce, kde s námi můžete samozřejmě o této novince také diskutovat. Děkujeme za vaši aktivitu také v podobě přidání komentáře pod tímto článkem.

Oficiální YouTube kanál: PSY

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. wau to sú inač slušné čísla, niekde som čítal že za samotné Gangnam style video na Youtube zarobil 12M dolárov.

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Internet