Novinky ze světa IT >Software >

id Software vypouští RAGE

RAGE je tu přímo z ruky id Software, tato first-person střílečka nabídne to, co hráči chtějí. Můžete tvořit a upravovat módy celé hry, včetně tvorby map a dalších věcí s tímto spojených. Vše přijde na řadu po zadání dvou slov do konzole.

Gameři budou mít k dispozici kompletní módovací nástroje, včetně módu pro tvorbu map. “Stačí zapnout konzoli, napsat “id studio”, zmáčknou Enter. Zobrazí se vám všechny nástroje, které používáme,” prozradil kreativní ředitel Tim Willits.

A teď maličko ke hře. Příběh se odehrává zhruba 75 let po dopadu komety. Svět se rozdělil do skupin, které se nemají moc v lásce. Některé drancují, další vraždí a někdo se snaží obnovit pořádek ve své blízkosti. Nad tím vším má ruku skupina, která si říká Autorita. V podstatě je to nejsilnější klan, který si dokázal vybudovat respekt.

Po tomto světě je řada větších měst i vesniček, nebo spíše malých příbytků. V jejich okolí probíhají závody a další klání, nabíráte a plníte úkoly, obchodujete a posloucháte příběhy různých lidí. Záleží jen na kreativitě hráče, nechte se unést a rozhodně budete spokojeni.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT >