id Software vypouští RAGEAutor: 07/05/2011 0 945 shlédnutí

RAGE je tu přímo z ruky id Software, tato first-person střílečka nabídne to, co hráči chtějí. Můžete tvořit a upravovat módy celé hry, včetně tvorby map a dalších věcí s tímto spojených. Vše přijde na řadu po zadání dvou slov do konzole.

Gameři budou mít k dispozici kompletní módovací nástroje, včetně módu pro tvorbu map. „Stačí zapnout konzoli, napsat „id studio“, zmáčknou Enter. Zobrazí se vám všechny nástroje, které používáme,“ prozradil kreativní ředitel Tim Willits.

A teď maličko ke hře. Příběh se odehrává zhruba 75 let po dopadu komety. Svět se rozdělil do skupin, které se nemají moc v lásce. Některé drancují, další vraždí a někdo se snaží obnovit pořádek ve své blízkosti. Nad tím vším má ruku skupina, která si říká Autorita. V podstatě je to nejsilnější klan, který si dokázal vybudovat respekt.

Po tomto světě je řada větších měst i vesniček, nebo spíše malých příbytků. V jejich okolí probíhají závody a další klání, nabíráte a plníte úkoly, obchodujete a posloucháte příběhy různých lidí. Záleží jen na kreativitě hráče, nechte se unést a rozhodně budete spokojeni.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!