Novinky ze světa IT

Méně známý tablet Ramos W22PRO

Ramos, jedna z méně známých společností zabývající se elektronikou přináší nejnovější produkt ze svých mobilních řad. Tablet poháněný systémem Android 4.0 ICS nese jméno W22PRO a vlastní 9,7 palcový kapacitní IPS displej s rozlišením 1024 krát 768 bodů.

Obrazovka je samozřejmě multidotyková, ale to nebude vše, co nabídne. Jak jinak. Procesor je z dílny ARM, přesněji je v těle tabletu dvoujádrový Cortex-A9 taktovaný na 1.5 GHz, výkonný grafický čip Mali-400, 1 GB DDR3 RAM, 1 GB ROM a 16 gigabajtů místa pro vaše data.

Tato specifikace si tedy zaslouží decentní potlesk, který prověří náročnější uživatel. U produktu se také setkáme se zdířkou na microSD karty, bezdrátovou WiFi, HDMI portem, 0.3 megapixelovou VGA kamerou a 2 MP zadním fotoaparátem.

Ramos W22PRO plynule zvládne přehrávání Full HD videa, Adobe Flash 10.2, OTG funkce a vlastní přípravu pro 3G modul. Cena je výrobcem stanovena na 227.99 dolarů, tedy 4 600 CZK.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] před několika měsíci představila tablet poháněný systémem Android 4.0 ICS, nese jméno W22PRO. Vlastní 9,7 palcový kapacitní IPS displej s rozlišením 1024 krát 768 bodů. Dnes tu máme […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Novinky ze světa IT