Ze světa IT

Ramos W27PRO: 4 jádro za kačku

Společnost Ramos, jedna z východních společností zabývající se mobilní elektronikou představila tablet poháněný systémem Android 4.1. Model W27PRO vlastní 10,1 palcový kapacitní IPS displej a výkonný 4 jádrový procesor Actions ATM7029 ARM Cortex-A9. Ukáže svůj potenciál mezi čtyřjádrovými produkty?

Ramos W27PRO - 4 jádrový Android tablet za kačku

Kapacitní displej vlastní rozlišení 1024 x 600 bodů, přesněji se jedná o IPS multi-dotykovou obrazovku. Srdcem celého zařízení se stává ARM-ový čip na taktu 1.5 GHz, jež je doplněný o grafický čip Vivante GC1000 GPU. Dále specifikace tohoto tabletu zahrnuje 1 GB DDR3 RAM, 16 GB úložného místa, slot pro karty microSD až do kapacity 32 gigabajtů, 0.3 MP přední VGA kameru, plnou podporu 1080p Full HD video přehrávání, Flash a také 3G podporu pomocí externího modulu.

Samozřejmostí jsou OTG funkce, WiFi, USB port a 6 400 mAh baterie, jež slibuje celodenní provoz na jedno nabití. Ramos W27PRO je stavěný pro operační systém od společnosti Google, přesněji se jedná o Android 4.1.1 Jelly Bean a může být váš za 160 dolarů, tedy po přepočtu za 3 200 Kč. Cena je tedy přibližně poloviční s českou distribucí Nexusu 7 od Googlu. Rozhodně se o své postřehy či drobné recenze podělte do komentářů pod článkem, budeme jedině rádi.

Našli jste cenově výhodnější model, třeba i od jiného výrobce? Podělte se o něj, diskuze je otevřená. Děkujeme, že čtete právě tuto novinku a rádi bychom vás pozvali do naší skupiny na Google+.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT