Tiskové zprávyZe světa IT

Red Bull TV na televizích Samsung

Samsung Electronics Co., Ltd., přední výrobce na trhu spotřební elektroniky a světová jednička v oblasti informačních technologií, oznamuje uvedení aplikace Red Bull TV do nabídky SMART televizorů Samsung. Adrenalinem nabitý program nabídne širokou paletu extrémních sportů a originálních pořadů.

Red Bull TV online

„Red Bull TV je fantastickým přírůstkem v nabídce Samsung SMART TV. Red Bull TV je energická, zábavná a perfektně splňuje náš záměr nabízet divákům širokou škálu kvalitních programů. Red Bull TV je dalším důvodem, proč se k nám přidat,“ říká Dan Saunders, Director of Content Services, Samsung Electronics Europe.

Red Bull TV přináší svět sportu, pořady o životě ve městě, hudbu, hry, pop kulturu a přímé přenosy přímo do našich domovů. Red Bull TV bude v anglickém jazyce k dispozici v celé Evropě. Doplní již tak širokou nabídku aplikací, které zahrnují i ty ryze lokální, jako je například videopůjčovna Topfun nebo lyžařská aplikace Ski Info.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2011 dosáhly její konsolidované tržby výše 143,1 mld. USD.

Ve 205 pobočkách v 71 zemích po celém světě zaměstnává přibližně 222 000 pracovníků. Je rozdělena do dvou samostatných organizací, které koordinují činnost devíti nezávislých divizí: Digital Media & Communications, pod níž spadají Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions a Digital Imaging; a Device Solutions, jež se skládá z divizí Memory, System LSI a LCD.

Společnost Samsung Electronics si vydobyla uznání za špičkové výsledky, kterých dosahuje při plnění celé řady ekonomických, ekologických a sociálních kritérií, a byla vyhlášena nejudržitelnější technologickou společností z Dow Jonesova indexu udržitelnosti za rok 2011. Další informace získáte na adrese www.samsung.com.

O Red Bull Media House GmbH

Red Bull Media House, založen v Rakousku v roce 2007, vyrábí a přináší vlastní program již více než 20 let. Red Bull Media House rozvíjí zajímavé a inovativní programy a také jejich zkrácené verze odvozené od své silné značky, eventů a sportovců.

Svou sítí pokrývá 160 zemí, přináší příběhy, které oslovují mladé globální publikum a jsou zachycené v té nejvyšší kvalitě pro všechny kanály médií včetně televize, filmu, tisku, mobilních a digitálních zařízení. Více informací na www.redbullmediahouse.com

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy