Mobilní telefonyZe světa IT

Manažerské BlackBerry Bold 9900

Mistrovství světa v ledním hokeji vyhráli hokejisté z Ruska. A právě o této zemi bude novinka. Společnost RIM konečně uvolní BlackBerry Bold 9900 v Rusku.

Manažerský smartphone bude dostupný pomocí Mobile TeleSystems /MTS/ a Vimpelcomu.

Smartphone Blackberry Bold 9900

Střední třída? 2,8 palcový dotykový VGA displej, jednojádrový procesor na taktu 1.2 GHz, 768 megabajtů RAM a 8 GB místa pro skladování dat.

Využít můžete také slotu pro karty microSD až do kapacity 32 GB, což je u těchto mobilů na denním pořádku. Dále můžeme pokračovat 5 MP fotoaparátem s možností nahrávání videa v 720p.

Research In Motion – RIM, globální lídr v oblasti bezdrátových inovací, revoluci v mobilním průmyslu se zavedením řešení BlackBerry. Společnost byla založena v roce 1984 a sídlí ve městě Waterloo, Ontario. Provozuje pobočky v Severní Americe, Evropě, Asii a Latinské Americe.

Jak je u BlackBerry zvykem, nemůže chybět plnohodnotná QWERTY klávesnice, HSPA, GPS a WiFi. BlackBerry 7 OS se uchází o softwarové ovládání přístroje, což je samozřejmostí a hlavně nutností.

Cena této novinky je v naší zemi na hodnotě 13 000 Kč, což není málo a hlavně jsem zvědav, kdo takový obnos za takto vybavený telefon uvolní.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony