Mobilní telefonyZe světa IT

DualSIM Samsung Champ Deluxe

Do jihokorejské rodiny dualsimů přibyl nový člen. Jmenuje se Samsung Champ Deluxe C3312, nabízí stylový design podobný například Samsungu Galaxy Y či Mini.

Jeho přední straně dominuje 2,8 palcový QVGA displej s rozlišením 240 na 320 pixelů. Jak již bylo řečeno, jedná se o telefon, jež v sobě ukrývá sloty pro dvě SIM karty, které se pohybují v síti GSM, a tak efektivně odděluje profesionální od osobního života. Pro náruživé fotografy určen nebude, jeho fotoaparát dosahuje pouhých 1.3 megapixelu, což je v dnešní době hodnota, kterou známe z nejlevnějších telefonů.

Samsung Champ Deluxe

Samsung Champ Deluxe

Tento přístroj v podstatě není smartphone, jelikož v jeho srdci není žádný operační systém, pouze uživatelské prostředí Touchwiz 2.0. Konektivita ničím nenadchne, nepřipojíte se přes WiFi ani přes 3G, Champ nabízí pouze Bluetooth EDGE a GPRS.

V telefonu se dá přehrávat hudba v MP3 a videa ve formátu MP4. Vnitřní paměť je možno rozšířit až o 16 GB z micro SD karty. O zásoby energie se stará 1000 mAh akumulátor, jež kapacitně tomuto telefonu dostačuje.

Champ neurazí, ale ani nijak nepřekvapí, stává se dalším lowendem pro rozvíjející se trhy.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony