> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT

DualSIM Samsung Champ Deluxe

Do jihokorejské rodiny dualsimů přibyl nový člen. Jmenuje se Samsung Champ Deluxe C3312, nabízí stylový design podobný například Samsungu Galaxy Y či Mini.

Jeho přední straně dominuje 2,8 palcový QVGA displej s rozlišením 240 na 320 pixelů. Jak již bylo řečeno, jedná se o telefon, jež v sobě ukrývá sloty pro dvě SIM karty, které se pohybují v síti GSM, a tak efektivně odděluje profesionální od osobního života. Pro náruživé fotografy určen nebude, jeho fotoaparát dosahuje pouhých 1.3 megapixelu, což je v dnešní době hodnota, kterou známe z nejlevnějších telefonů.

Samsung Champ Deluxe

Samsung Champ Deluxe

Tento přístroj v podstatě není smartphone, jelikož v jeho srdci není žádný operační systém, pouze uživatelské prostředí Touchwiz 2.0. Konektivita ničím nenadchne, nepřipojíte se přes WiFi ani přes 3G, Champ nabízí pouze Bluetooth EDGE a GPRS.

V telefonu se dá přehrávat hudba v MP3 a videa ve formátu MP4. Vnitřní paměť je možno rozšířit až o 16 GB z micro SD karty. O zásoby energie se stará 1000 mAh akumulátor, jež kapacitně tomuto telefonu dostačuje.

Champ neurazí, ale ani nijak nepřekvapí, stává se dalším lowendem pro rozvíjející se trhy.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Mobilní telefony