Novinky ze světa IT >

Inteligentní TV Samsung ES9000

Samsung, globální lídr v oblasti digitálních médií a technologií obohatil svůj sortiment o nejnovější Smart TV. Pokud chcete do obýváku něco inteligentního, velkého a vkusného. Máme řešení. Společnost totiž uvolnila chytrou televizi, která svými rozměry bude potřebovat mnoho místa.

Vezmeme-li do ruky nějaké měřící zařízení, tak úhlopříčně naměříme 1,905 metru. Jak už jsme si řekli, model ES9000 vlastní 75 palcový OLED displej, který v mezích kontrastu nezná hranice a s přehledem nabídne to, o čem se běžným LED televizorům ani nezdá.

Dále podporuje Full HD video, 3D přehrávání, SmartHub, WiFi a DLNA. Televizor je vybaven také výklopnou webkamerou a jeho tělo jest tvořeno z jednoho kusu skla. Na desce je skryt dvoujádrový procesor, který díky svému výkonu umožňuje televizi pracovat s více aplikacemi najednou.

“Samsung ES9000 představuje vyvrcholení nejnovější konstrukce Samsungu a inženýrských technologií, představuje novou éru minimalistického designu…”

“Vzhledem k tomu, že Super OLED technologie je vybavena vlastním výstupem RGB sub-pixelů, které nevyžadují podsvícení, televize váží o 30 procent méně než standardní LED TV. Sportovně elegantní design vládne rozměry 0.3 palce, tedy jedna čtvrtina z tloušťky LED konvenčních TV…”

Samsung ES9000 je zatím špičkou na trhu a je to znát také na jeho ceně, právě za tento model si připravte 17 450 dolarů, což přestřeluje hranici 360 tisíc korun.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. Přece jenom za televizi dát necelých 400 tisíc je v celku dost. Věřím, že se na ni pěkně kouká ale ty peníze, to je vskutku moc velká darda.

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Novinky ze světa IT >