> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT

Androidí Samsung Galaxy Ace Plus

Nový Samsung Galaxy Ace Plus je nyní k dispozici ve Velké Británii přes eshop eXpansys. Jediná pozitivní informace je, že v něm nalezneme rychlejší jednojádrový křemík ARMv7 taktovaný na 1 gigahertz.

Eso nebude tahat sebe, ale 3,65 palcový dotykový displej HVGA s rozlišením 320 krát 480 bodů, 512 megabajtů RAM, 3 GB skladovacího prostoru, slot pro karty microSD slot až do kapacity 32 GB, WiFi, Bluetooth 3.0 a běží na operačním systému Google Android 2.3.

Na smartphone Galaxy Ace Plus si musíte zakoupit pouzdro s rozměry 114,7 krát 62.5 krát 11,2 mm. Hmotnost přístroje je celých 115 gramů. O chod mobilu se postará Li-ion baterie s kapacitou 1.300 mAh, která propůjčí přibližně jeden den provozu, což je u tohoto zboží bohužel na denním pořádku.

U telefonů je dost důležitý displej, který tento kus nemá nikterak oslnivý. Proto se mi prodejní cena 7500 korun zdá v celku vysoká.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] je i v našich končinách úspěšný Glaxy Ace doplněný o třetí jméno. Nezapomeňme také na Ace Plus, který má taktéž co nabídnout. Od klasického Acu se liší podporou GSM a CDMA sítí. […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Mobilní telefony