Mobilní telefonyZe světa IT

Smartphone: Galaxy Grand DUOS

V roce 2013 toho Samsung přinese více než dost a jelikož jsem si pořídil ještě jednu SIM kartu, tenhle model se mi do mého repertoáru velice hodí. A o čem bude řeč? Na trh by měl dle uniklé specifikace přijít nástupce modelu Galaxy S DUOS, který je k vidění na obrázku níže.

Samsung Galaxy S Duos

Dle prvních informací by se mělo jednat o smartphone s 5 palcovým LCD displejem a rozlišením 480 x 800 bodů. Další střípky jsou právě v těchto dnech ještě nejasné, v chytrém telefonu se má objevit také čtyřjádrový procesor na taktu 1.5 GHz, 2 100 mAh baterie, podpora NFC či WiFi. Jméno modelu Galaxy Grand DUOS s kódovým označením GT-I9082 tedy zaručuje plnou podporu dvou SIM karet a středně vyspělou výbavu, za kterou se určitě nebude stydět.

Telefon s Androidem se začne vyrábět ve dvou barevných provedeních, a to v bílé a metalické modré. Není se tedy čemu divit, že chce výrobce důkladně pokrýt i sortiment s Dual SIM telefony, ty jsou hned po vlajkových lodí jedny z nejprodávanějších telefonů nejen na evropském trhu. Nezbývá tedy nic jiného, než čekat na další informace o Samsungu Galaxy Grand DUOS, který se klidně může objevit i na veletrhu CES 2013, jež se koná 8.-11. ledna příštího roku.

Máte rádi tyto smartphony nebo si raději pořídíte dva na sobě nezávislé stroje? Určitě se o své poznatky k chytrému telefonu, doplňující informace či o drobné recenze podělte do komentářů níže nebo pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Děkujeme, budeme jen rádi za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony