Mobilní telefonyZe světa IT

Smarttablet Samsung Galaxy Note

Operátor AT & T je připraven k vydání androidí placky jménem Samsung Galaxy Note. Zápisník v rytmu smartphonu nabídne uživateli 5,3 palcový HD Super AMOLED displej v rozlišení 1280 krát 800 bodů. V produktu vládne dvoujádrový procesor na clocku 1.4 GHz, 8 megapixelový fotoaparát, 16 GB paměti, S Pen /stylus/ a 2500 mAh baterie.

S tímto přístrojem a síťovým připojením HSPA+ 21 Mb/s nebo 4G LTE budete opravdovými rychlíky v mobilních sítích. Telefon dále propůjčí další standardní konektivitu. Poradí si taktéž s audio kodeky MP3, AAC, AMR, WMA, WAV, FLAC či OGG. Pokud si tento stroj pořídíte za 15 tisíc korun, budete o 178 gramů těžší.

Samsung Galaxy Note

Je tu tu! První generace se jistě že těší do mobilního hrobečku, ale i druhá a třetí. Na trhu se dle oficiálních zpráv objeví právě 4. generace tohoto mobilního produktu s označením Note 4, tedy přesněji Galaxy Note 4. Phatablet, chcete li přenosný a přerostlý mobilní telefon společnost oficiálně představila na IFě 2014, která se ještě v těchto dnech (6.9.2014) koná.

Luxus, kov a kvalitní dílenské zpracování. Tyto tři slova by mohly vystihovat nové smartphony od Samsungu. Už se nebude jednat o levné plasty s imitací kovu, což dokládá příchod kovového smartphonu Galaxy Alpha, který svou cenou ukazuje, že to Samsung umí i dráž (16 999 Kč). Pojďme se ale podívat na klevety ohledně telefonu Samsung Galaxy S6 či Galaxy Note 4.

Ve svém konceptu pro Galaxy S6 počítá Samsung již s novou verzí operačního systému OS Android 4.5, tedy zatím označený Android L. Model S6 by dle prvních zpráv měl v pase měřit 7,2 mm a vážit 120 gramů, což zní opět lákavě. Přední strana poskytne oku uživatele 5,5palcový sAMOLED displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů, tedy stejné rozlišení, jako má Note 4 na 5,7palcovém displeji.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony