Novinky ze světa ITSmartphone

Samsung Galaxy Pop Plus S5570i

Samsung představil nový smartphone, jenž se zařadí do nižší střední třídy, stává se jím Galaxy Pop Plus S5570i. Je určen výhradně pro trh východní Evropy a bude se vyznačovat hlavně kvalitou za nízkou cenu.

Designově i parametrově je téměř shodný se Samsungem Galaxy Mini, přesto si představíme jeho přednosti i stinné stránky. Tento přístroj nabídne 3,14 palcový kapacitní QVGA displej s rozlišením 320 na 240 pixelů. Jeho pohonnou jednotkou se stane na tuto třídu telefonů vcelku výkonný procesor o taktu 832 megahertz.

Pro vaše data čeká slabých 164 megabajtů interní paměti, kterou je možno obohatit až o 32 GB z microSD karty/2 GB karta v balení/. Samozřejmostí je připojení BluetoothWi-Fi a 3G, které vám propůjčí stálé spojení se světem. Díky GPS zase vaše cesta nikdy nepovede špatným směrem a dokážete se najít kdekoliv a kdykoliv.

Telefon disponuje podprůměrným tří megapixelovým fotoaparátem bez diody. Prohánět se v něm bude dnes již trochu zastaralý Android 2.2 Froyo.

V tuto chvíli je dostupný na eshopu Flipkart.com za cenu 169 dolarů, 3200 Kč.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. Tyhle mobily mě moc neberou, neměl bych na to nervy…

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Novinky ze světa IT