Mobilní telefonyZe světa IT

Nový Galaxy S III Mini v Německu

Přesně za týden chce jihokorejský Samsung uvolnit menší provedení svého smartphonu Galaxy S III. Ano, tušíte správně. Na trh se má dle kolujících informací na internetu dostat Samsung Galaxy S III Mini.

Samsung Galaxy S3 mini

Právě již 11. října 2012 se v Německu můžeme těšit na představení nového telefonu, který na trhu s mobily opět rozpoutá peklo, což se u modelu Galaxy S III rozhodně stalo.

Může za to také leták vypuštěný do podvědomí novinářů kde stojí, Něco velkého může být i malé a něco malého může být i velké – volně přeložená indicie. Smartphone je dle první specifikace obdařen dvoujádrovým procesorem, který v kombinaci s 4 palcovým WVGA /800 krát 480 pixelů/ displejem a 5 megapixelovým fotoaparátem na trhu určitě uspěje.

Mobil stěžejně začne při zapnutí využívat Android 4.1 Jelly Bean, což je pro nové uživatele tohoto telefonu určitě dobrá zpráva. A jak na tom bude s cenou a dostupností pro Českou republiku? Cena  je to, co je velice nejasné, zde je v kurzu suma 250 Eur, tedy něco málo přes 6000 korun. Do Čech se má také dostat.

Můžeme jen směle napsat, že se Samsung určitě trefil do požadavků mnoha z nás, jelikož je vlajkový model opravdu dost velký a jeho problémové uskladnění nedává lidem klidného spánku. Galaxy S III Mini je trefou pro uživatele, kterým je 10 centimetrová úhlopříčka dostačující. Můžeme jen vyčkávat na další informace a být naladěni na další novinky.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Sice pecka mobil, ale snad nebude hanit jméno modelu SGS3. 🙂 No počkejme si tedy.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony