> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT

Samsung Galaxy S2 Skyrocket

Společnost Samsung se nebojí mobilního trhu a přináší chytrý telefon Galaxy S2 Skyrocket. Trh obohatí zatím v USA přes mobilního operátora AT & T již 4. prosince tohoto roku.

U modelu v první řadě nadchne 8 megapixelový fotoaparát na zadní straně, vpředu se bude nacházet 2 MP optika. Produkt nabídne 16 GB interní paměti, která je rozšiřitelná pomocí microSD karty. Není se tedy nutno bát o celkové uložiště pro data či hudbu.

Bílá verze smartphonu Samsung Galaxy S2 Skyrocket je vybavena 4,5 palcovým AMOLED Super Plus displejem s bodovým rozmístěním 480 x 800 pixelů. Procesor pracuje dvoujádrově na frekvenci 1.5 GHz a sekundovat mu bude 1 GB operačních pamětí RAM.

Cena zařízení dle nepodložených informací nepřekročí 12 tisíc korun.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. Samsung poslední dobou předvádí v celku slušné výkony. Na poli LEDek dle mě nemá konkurenci. Kde jsou časy LG či společnosti Panasonic, to už je doba kamene či křídy.

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Mobilní telefony