Mobilní telefonyZe světa IT

Vlajkový Galaxy S3 v dalších barvách

Jihokorejský Samsung rozšiřuje portfolio dalších barev své vlajkové lodi jménem Galaxy S3, chcete-li Samsung Galaxy S III. U amerického operátora AT & T bude k dostání tělo v barvě červené či černé. Pro oživení specifikace je smartphone obdařen 4,8″ displejem s rozlišením 1280 x 720 bodů.

Samsung Galaxy S3 Color Red

Na přední straně byla použita technologie Super AMOLED, díky čemuž nabídne displej věrnější podání barevného projevu a lepší pozorovací úhly. Dalším pilířem se stává čtyřjádrový stájový procesor Exynos 4412, který pracuje na frekvenci 1400 MHz, jemuž sekunduje 1024 MB operační paměti. Mobilní novinku pohání operační systém Android 4.0.4 ICS, který se za pár týdnů transformuje na nový Android 4.1.1 Jelly Bean.

Nemusím však připomínat paušální ceny, které vládnou mimo Českou republiku. Právě třeba u operátora AT & T je při upsaní smlouvy za 1/3 ceny, což je pro potenciální americké zákazníky rozumná nabídka. Čeští operátoři by se tak měli zamyslet, zda-li dělají smlouvy pro lidi a ne jen pro svůj velice viditelný zisk.

A jak jsou na tom recenze a ohlasy na tento zdárně nejpřitažlivější chytrý telefon? Buďme upřímní. Jedná se zatím o špičku mobilního průmyslu, což je reálný fakt a čísla to jen potvrzují. Snad je to díky reklamě? Věřme, že se na tomto faktu podílí technicky vyspělý displej, o něco vyšší výdrž baterie a hlavně dobrá čitelnost na slunečním světle.

Dostane se alespoň jedna z variant na český mobilní trh? To je hudba budoucnosti, proto zatím musíme jen naslouchat a tiše závidět americkému kontinentu, který si již plnými doušky začíná libovat na dalším barevném provedení SGS3.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony