Mobilní telefonyZe světa IT

Samsung se znovu naváží do iPhonu

samsung vs apple cover

Soupeření mezi společnostmi Samsung a Apple, konkrétně mezi jejich smartphony, je stará pohádka, která čas od času získá novou kapitolu. Samsung si ale oblíbil drobné, i větší utahování ze svého největšího soupeře. S každým novým modelem jeho vlajkové lodi Galaxy S a s každým novým iPhonem přišlo i nějaké video, obrázek, zkrátka vtípek. Možná si pamatujete kampaň “The Next Big Thing Is Already Here“ a několik videí, kde Samsung ukazoval zákazníky Applu ve frontě na nový iPhone, kteří pokaždé zahlédnou někoho s novým Samsungem a jenom zírají, co jeho telefon dokáže a vzájemně se utěšují, že onu funkci bude jistě mít již ten další model.

samsung_vs_apple

Před pár dny se na Youtube kanálu Samsung Mobile USA objevila dvě videa z podobného soudku. Samsung zde porovnává svojí vlajkovou loď Galaxy S6 Edge s iPhonem 6 a to docela vtipným způsobem. Ještě, než se podíváte na videa, připomeňte si, čím se to vlastně model Galaxy S6 Edge může pochlubit. Vlajková loď Samsungu má Super AMOLED displej velikosti 5,1 palce s QuadHD rozlišením (2560 X 1440 pixelů), osmi-jádrový procesor, 3GB RAM, až 128GB vnitřní paměti, fotoaparát dokáže natáčet 4K videa a fotit s rozlišením 16 MPx. Největším lákadlem, kromě opravdu skvělých specifikací je ovšem netradiční displej, ten se na bocích telefonu ohýbá dolů a umožňuje tak telefonu funkce, které jsou zmíněny ve videích. Další věcí, která je zmíněná, že Samsung má a iPhone ne, je možnost focení širokých selfie a bezdrátového nabíjení.

Na jednu stranu zábavná a vtipná videa a na druhou stranu otázka, zda toho už není moc. Jistě soupeření v každém oboru mezi lídry je běžnou věcí, ale neměly by za výrobce telefonů soupeřit jejich telefony, inovace a nápady?

Nemyslíte, že už to Samsung přehání a měl by se více soustředit na pozitivní kampaň, místo štvavých reklam? Napište nám váš názor a článek sdílejte, ať se dozvíme, co si o tomto tématu myslíte vy, spotřebitelé.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony