Mobilní telefonyTiskové zprávyZe světa IT

Samsung v rytmu londýnské olympiády

Součástí letošního zahajovacího ceremoniálu olympijských her byly i vlajkové lodi společnosti SamsungGALAXY Note a GALAXY S III. „Světla“, „kamera“, „akce“ ani zdaleka nemohou popsat velkolepou show, která včera zahájila Letní olympijské hry v Londýně 2012.

galaxy s3 olympics1

Show, o které se hovoří jako o největší živé podívané v Británii. Společnost Samsung, oficiální celosvětový partner OH, je hrdý na to, že se mohl do této události aktivně zapojit. Samsung GALAXY Note a GALAXY S III sehrály klíčovou roli při tradičních tanečních oslavách jedné z nejúžasnějších událostí na světě, kterou naráz sledovala více než miliarda lidí.

Londýnský organizační výbor olympijských her považuje oba přístroje od Samsungu za perfektní doplněk famózní show. „Samsung GALAXY Note a GALAXY S III hrály velmi speciální roli. Je příznačné, že jsme mohli využívat tato zařízení, která byla navržena pro snadnou mezilidskou komunikaci, při jedinečné show, která spojuje lidi po celém světě”, řekl Martin Green, ředitel ceremoniálu.

Samsung GALAXY Note a GALAXY S III „účinkovaly“ ke konci první části, která byla oslavou vynálezu internetu a jeho role v globální komunikaci.

„Je nám ctí být součástí takovéto jedinečné události,“ říká Younghee Lee, Senior Vice President a ředitel globálního marketingu Samsung Mobile. „Lidé na celém světě mohli být aktivními účastníky ceremoniálu, ať už jej sledovali na svých televizorech, počítačích, nebo smartphonech. Konkrétně smartphone GALAXY S III je klíčem, který otevírá zcela nový způsob, jak lze hry sledovat, ale také se do nich aktivně zapojit.“

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony