Mobilní telefonyZe světa IT

Virgin: Samsung Galaxy S II 4G

Určitě nemusíme představovat smartphone, který se v předešlém roce stal Androidem roku. Americký poskytovatel mobilních služeb Virgin Mobile tak díky Samsungu představuje a hlavně uvádí do své nabídky model Galaxy S II s podporou vysokorychlostních sítí 4G.

Telefon Samsung Galaxy S II 4G LTE

V prvních větách se můžeme podívat na specifikaci tohoto telefonu. Samsung Galaxy S II 4G je vybavený 4,52 palcovým Super AMOLED Plus dotykovým displejem a dvoujádrovým procesorem Samsung Exynos na taktu 1,2 GHz. Mezi optická řešení patří přední 2 MP kamerka pro zaznamenání obličeje při videohovorech a zadní 8 megapixelová pro kvalitní záznam okamžiků z našeho života.

Smartphone dále uživateli propůjčí bezdrátovou WiFi, Bluetooth a mobilní podporu sítí Sprint 3G a 4G /WiMAX/. Pro vaše data či multimediální soubory výrobce připravil rozšíření díky kartám microSD až do kapacity 32 GB. Samozřejmě také chytrý telefon vlastní ještě interní úložiště o velikosti 16 GB. Tento rychlý telefon bude pohánět jeden z nejrychleji rostoucích operačních systémů, Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

„Samsung Galaxy S II 4G LTE přidává obrovskou hodnotu do řady telefonů prodávaných na Virgin Mobile,“ řekl Mark Lederman, ředitel, Virgin Mobile USA. „Spolu s našimi cenově dostupnými a neomezenými balíčky si tak můžete užít telefon již za 35 dolarů za měsíc.“

Nový smartphone Samsung Galaxy S II bude k dispozici ve dvou barvách, titanové a bílé bez smlouvy za 367 dolarů, po přepočtu tedy 7 400 korun. Určitě se o své poznatky k telefonu, doplňující informace či o drobné recenze podělte do komentářů níže nebo pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Sledujte také autora tohoto příspěvku pomocí účtu na Twitteru.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony