Mobilní telefonyZe světa IT

Samsung Wave 3 u nás již v říjnu

Samsung odhalil datum vydání smartphonu Wave 3 pro Evropu. I když byl Wave 3 oznámen již před měsícem, oficiálního data vydání jsme se dočkali až nyní.

To bylo stanoveno na měsíc říjen. Bohužel se Samsung nijak nešíří o přesném dni, ale aspoň máme už nyní jasno, v jakém časovém období se telefonu dočkáme. Samsung Wave 3 je 9.9 mm úzký smartphone s hliníkovým tělem. Běží na systému Bada 2.0, má 4 palcovou dotykovou Super AMOLED obrazovku (800 x 480 pixelů) a je poháněn 1.4 GHz procesorem. Telefon podporuje HSDPA 14.4 Mbps, normu WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0 a může se pochlubit 1 500 mAh baterií.

samsungwave3

Wave 3 nezapomněl ani na klasické vybavení dnešních smartphonů. Obsahuje tak hned 2 foťáky. Ten na zadní straně telefonu má rozlišení celých 5 megapixelů. Přední foťák je určen především pro videohovory, takže jeho VGA rozlišení naprosto dostačuje.

Nový Samsung Wave 3 se nezačne prodávat jen na starém kontinentu, ale v listopadu zamíří do Indie a poté i do asijských zemí. Samsung také oznámil nové smartphony pro tento podzim. Mnoho se o nich neví, ale jména známe. Půjde o Samsung Wave M a Samsung Wave Y. Oba poběží na operačním systému Bada 2.0.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony