Mobilní telefonyZe světa IT

Sanwa: Externí akumulátor na cesty

Určitě znáte ten pocit, kdy se ocitáte daleko od zásuvky elektrické energie a dochází vám šťáva v chytrém telefonu. Řešení je ale v tomto případě velice jednoduché. Sanwa právě pro tyto situace připravila akumulátor v podobě cestovního modelu 700-BTL009.

Vysokokapacitní akumulátor Sanwa 700-BTL009

S váhou 189 gramů a rozměry, které jsou patrné z obrázku výše se určitě nejedná o nabíječku těžké váhové kategorii, spíše o něco málo vypasenější smartphone. Na těle tohoto nabíjecího akumulátoru jsou k vidění 4 stavové LED diody, jež signalizují celkový stav nabití vysokokapacitního akumulátoru.

Na přední části najdeme k použití dva 5 Voltové výstupní USB porty a jeden nabíjecí port. Stejně tak jako u jiných modelů je rozložení výstupního proudu stejné, pokud budete nabíjet pomocí obou výstupů, nabíjecí proud se bude pohybovat kolem 1 A. Pokud pro nabíjení použijete jen jeden z USB portů, můžete nabíjet až jednonásobně rychleji, 2.1 A.

Pokud tedy v telefonu máte baterii o kapacitě 2 100 mAh, s tímto nabíjecím akumulátorem ji můžete nabít za jednu hodinu a to až 3 krát, jelikož je celková kapacita vnitřní baterie 6 000 mAh. Sanwa 700-BTL009 se začíná prodávat za 3980 jenů, což je po přepočtu přibližně 950 korun. Využíváte pro svůj smartphone nebo tablet vysokokapacitní akumulátory, nebo se pouze spoléháte na výdrž samotné baterie v produktu?

Určitě se o další alternativy nebo poznatky podělte do komentářů níže, či dejte vědět pomocí lišty na sdílení o této novince i ostatním, děkujeme za projevenou aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony