InternetZe světa IT

Seznam.cz inovuje své služby

Česká mobilní scéna se do začátku Vánoc může těšit na nové aplikace v podání vyhledávacího portálu Seznam.cz, který si připraví nové funkce a zbrusu nové aplikace pro dceřiný E-mail, Stream.cz, Novinky.cz, Super.cz, Sport.cz, Lidé.cz, ale také Sbazar či Firmy.cz. Od 15. října startuje také zcela nový Stream.cz, který nabídne kontinuální vysílání pořadů bez uživatelských videí a bude tak fungovat jako plnohodnotná lineární internetová televize.

Omlazením projde také profilový portál Lidé.cz, který neustál tlak zahraničního Facebooku a se svou popularitou padal na dno českého internetu. Ten se však dle zpráv z tiskové konference zaměří na podstatně jinou službu, bude kompletně přepracován a změní se v přehlednou seznamku. Seznam.cz ještě uvedl, že se na portálu Lidé.cz objeví „žádost o rozhovor“, která nahrazuje přidání přátel na sociálních sítí.

seznam_logo

V oficiálním prohlášení se nechal slyšet i ředitel internetového portálu Seznam.cz. „Rozhodli jsme se, že do Vánoc chceme mít ve storech dostupné aplikace pro většinu našich hlavních služeb,“ říká Pavel Zima, generální ředitel českého Seznamu.

Za připomenutí také stojí nové Mapy.cz pro Android i iOS, které nabízejí své možnosti i v offline režimu. Můžeme se tedy z dílny Seznamu.cz těšit na zbrusu nový desktopový e-mail, který má být ještě jednodušší, a cílit na méně zdatné uživatele českého internetu. Pro pokročilé však Seznam.cz do letošních Vánoc připraví nové mobilní aplikace, které budou dle prohlášení dostupné na operační systém Android a iOS.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet