InternetZe světa IT

SeznamBot 3.0 Beta v provozu

Nový brouk Seznamu je v testovacím provozu a režimu ladění. V tomto týdnu přešel do Beta verze a směřuje do finální podoby. Na stránce http://searchtest.seznam.cz je k vidění a vyhledání kompletní databáze seřazená pomocí prvotní upravené sady vah.

Dle vývojářů a testerů nový robot ještě potřebuje dopilovat, některé dotazy uživatelů bohužel nesklízí pochvalu. Až vyladěný SeznamBot bude propůjčovat kvalitní vyhledávání, nahradí svého zašlého předchůdce v plné síle. České vyhledávací služby bohužel nesklízí tak velký úspěch jako zahraniční, je třeba s tím něco udělat.

it novinky freebit

„Žádáme o vaše konstruktivní připomínky k pořadí stránek vzhledem ke konkrétním dotazům. Opět nejsme schopni odpovídat jednotlivě zde v komentářích. Ale všechny závažné reporty vyhodnotíme a zohledníme při nastavování vah. Zajímá nás především chybné pořadí výsledků na navigační dotazy. Tj. dotazy mířící na jednu konkrétní stránku, nejčastěji HP webu. Pokud naleznete nesprávné pořadí stránek na konkrétní navigační dotaz, dejte nám prosím vědět.“ vybízí programátoři Seznamu.

Mohlo by se vám líbit

1 Komentuj

  1. Tak už ho tu máme v ostrém provozu, je se rozhodně na co těšit. Zatím se jeví v celku slušně a vypadá to napovedený kousek.

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Internet