Novinky ze světa IT >

Sharkoon pro hráče “Rush”

Sharkoon nyní rozšířil příslušenství speciálně navržené pro hráče, “Rush” produktové řady s textilním povrchem, zejména pro náročné hraní her na PC. Sharkoon Rush – textilní nepromokavá podložka pod myš, bude k mání ve velkém formátu 444 x 345 mm a obvyklá cena v obchodech bude 14,99 euro.

Velmi hustě tkaná vlákna a kvalitní výrobní proces zaručují, že struktura je odolná proti oděru a vodě. Prach, drobky a kapalina v žádném případě nepronikne do struktury a podložka se může bez problémů jednoduše setřít. Zrnitá struktura zajišťuje rychlé a přesné pohyby myši s pogumovanou základnou, vedení na podložce v místě i v těch nejtěžších situacích.

Podložka pod myš má tloušťku 4 mm a nabízí 444 mm x 345 mm prostoru, který poskytuje komfort pro Low-Sense-Gamer, kteří s myší potřebují dělat delší pohyby kvůli nízkému rozlišení. Podložka je vhodná pro všechny typy myší, takže se nemusíte bát, že právě vaše myš bude mýt s Rushem nějaké problémy.

 

 

 

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT >