Kryptoměny

Shytoshi Kusama na Shiba Inu (SHIB) slibuje masivní vývoj

Shiba Inu (SHIB)
Foto: shibatoken.com, Tag: Shiba Inu (SHIB)

Hlavní vývojář Shiba Inu, který používá pseudonym Shytoshi Kusama, nedávno objasnil jejich nečinnost v sociálních médiích. Vedoucí vývojář prozradil, že komunikovali s některými „důležitými“ osobami a platformami, proto ta absence.

Mluvil jsem s důležitými osobami a některými špičkami v komunitě ohledně další fáze. Nyní se mohu vrátit a jakýmkoli způsobem podpořit, protože pokračujeme v budování.“ Kromě toho Kusama vyjádřil naději, že potenciální spolupráce by mohla být pro komunitu shiba inu přínosná a zahájit novou fázi sítě. „Někdy je ticho nejlepší zbraní,“ uzavírá.

SHIB potřebuje více katalyzátorů

Někteří analytici a dokonce i jazykový model ChatGPT poháněný umělou inteligencí již dříve odhadli, že významná partnerství mezi projektem memecoin a významnými společnostmi by mohla mít na ocenění SHIB posilující vliv. Samozvaný zabiják dogecoinu vzrostl za posledních 24 hodin přibližně o 2 % a za posledních sedm dní o pouhé 1 %.

Shiba Inu (SHIB) Dev teasuje masivní vývoj
Shiba Inu (SHIB) Dev teasuje masivní vývoj

Kromě těchto pravděpodobných spoluprací odborníci tvrdí, že v budoucím růstu ceny SHIB by mohlo hrát roli i masové přijetí a další rozvoj blockchainového řešení Shiba Inu na 2. vrstvě – Shibarium.

Síť L2 byla oficiálně spuštěna koncem srpna a rychle upoutala pozornost kryptografické komunity. Podařilo se jí překonat několik milníků, pokud jde o objem transakcí, počet peněženek a celkovou aktivitu.

O Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB) je kryptoměna, která byla vytvořena jako alternativa k populární kryptoměně Dogecoin (DOGE). Název „Shiba Inu“ odkazuje na japonské plemeno psa, které je také symbolem této kryptoměny a často se objevuje ve vizuálním obsahu a propagačních materiálech spojených s SHIB.

Tato kryptoměna vznikla v srpnu 2020, ačkoli původní tvůrci zůstávají anonymní. Shiba Inu byla vytvořena jako experimentální projekt a získala popularitu zejména díky svému logo, které obsahuje obrázek Shiba Inu psa, a také díky marketingovým aktivitám na sociálních médiích.

Shiba Inu používá stejnou technologii blockchain jako Ethereum (je postavena na Ethereum), ačkoli se odlišuje v několika klíčových bodech. Jedním z hlavních aspektů je, že SHIB byla vytvořena s vysokým celkovým zásobem tokenů, což znamená, že jich existuje velké množství. To může ovlivnit cenu a obchodovatelnost SHIB.

Je třeba zdůraznit, že investování do kryptoměn, včetně Shiba Inu, je spojeno s vysokým rizikem a volatilitou. Cena kryptoměn může výrazně kolísat a investoři by měli provádět důkladné výzkumy a konzultovat se s finančními odborníky, než se rozhodnou investovat.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Kryptoměny