HardwareZe světa IT

Flashdisk: Silicon Power Blaze B20

Východně laděná společnost Silicon Power představila novou řadu USB 3.0 flash disků s názvem Power Blaze B20. Nejedná se o žádná ořezávátka, za 50 dolarů si můžete koupit největší kapacitu v této řadě, a to 64 gigabajtový flashdisk, který zaujme zajímavým poměrem cena/kapacita.

Silicon Power Blaze B20: Luxusní úschovna dat na trhu

Nicméně ještě luxusní disky přicházejí v kapacitách od 8 GB do 64 GB, což dává prostor ušetřit nějaký ten peníz, a to samozřejmě na úkor kapacitě přenosného disku. Tyto vysokorychlostní USB flash disky jsou vybaveny luxusním diamantovým řezem, který krášlí povrch média. Mezi další lákadla patří zatahovací USB 3.0 konektor a vestavěný vnitřní LED indikátor, který se rozsvítí při přenosu dat.

Řada disků Silicon Power Blaze B20 je dostupná ve zmíněném 8, 16, 32 nebo 64 GB provedení za ceny 10 dolarů /200 Kč/, 15 dolarů /300 Kč/, 26 dolarů /520 Kč/a 50 dolarů /1000 Kč/. Je pro vás tento disk lákadlem ke koupi, nebo preferujete značkové disky typu Kingston či Patriot? Určitě se o své názory podělte do komentářů níže, děkujeme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware