InternetZe světa IT

Anonymous opět míří na Izrael

anonymous logo

Nezvratná a zhola anonymní skupina Anonymous rozprostřená po celém světě dnešním dnem opět plení kyberprostor v Izraeli, stalo se tak již po čtvrté na úkor zločinů na palestinském území. Každý rok 7. dubna si totiž vezme na paškál internetový prostor v Izraeli. Cílem bude samozřejmě internetový segment v podobě vládních webových stránek, vojenských stránek, internetových stránek bank a veřejných institucí.

Potvrzený je log 6000 routerů, kde skupina zveřejnila přístupy do administrace. Za úkol si dále vzala utržit alespoň 150 000 telefonních čísel Izraelců, které se snažila dostat z účtu na Facebooku, Gmailu a Hotmailu. Skupina dále potvrdila hacknutí oficiálních internetových stránek izraelského zpěváka Shaloma Enocha. Během operace #OpIsrael skupina zveřejnila osobní údaje 5000 izraelských úředníků přes internet, které zahrnovaly jména, čísla ID a osobní emailové adresy.

Volně přeloženo z kanálu skupiny:

Zdravím světě, jsme Anonymous, to je zpráva bláznivým sionistickým subjektům, vracíme se je potrestat znovu, pro zločiny na palestinských územích, jako to děláme každý rok 7. dubna. Vše, co vidíme, je kontinuální agrese, bombardování, zabíjení a únosy z palestinského lidu, jak je v poslední válce proti pásmu Gazy v roce 2014, zavládlo naprosté ticho z jiných arabských a zahraničí. Tohle pro nás není nic nového, odmítáme nečinně přihlížet. Naše odpověď na tyto ohavné zločiny proti lidskosti bude započata dne 7. dubna 2015.

Stejně jako jsme to udělali mnohokrát, vezmeme si své servery, vládní webové stránky, izraelské vojenské webové stránky, banky a veřejné instituce. Vymažeme vás z kybernetickém prostoru, jak jsme zvyklí každý rok dne 7. dubna 2015 se bude konat elektronický holocaust, vzkaz pro mládež Palestiny, jste symbolem svobody, odporu a naděje. Nikdy se nevzdávej, NIKDY! Jsme s vámi, a bude i nadále bránit vás, naše poselství k pošetilé vládě Benjamina Netanjahua, a všech vedoucích v sionistických subjektech.

Jak jsem slíbil v předešlých útocích, budeme pokračovat v elektronickém útoku, dokud lid Palestiny nebude volný, jak je znázorněno v předchozích útoků, budeme i nadále napadat a útočit na vaše zařízení, webové stránky a osobní údaje. Vládě Izraeli, nepřestala jsi porušovat lidská práva. Zabila jsi tisíc lidí, jak v poslední válce proti pásmu Gazy v roce 2014. Ukázali jste, že nemáte souznění s mezinárodním právem.

To je důvod, proč 7. dubna 2015 elitní kybernetické letky z celého světa, se rozhodnou sjednotit v solidaritě s palestinským lidem, proti Izraeli, jako jeden subjekt narušit a vymazat Izrael z kyberprostoru. Říkáme, že budeme pokračovat, dokud se to nepodaří. Ukážeme vám, co elektronický holocaust znamená… Jsme Anonymous.

Zdroj: thehackernews.com

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Internet