HardwareZe světa IT

Stylová chůvička pro iOS zařízení

apple logo

Ve sféře gadgetů se myslí opravdu na všechno. Pokud jste náruživou maminkou či zapáleným otcem malého dítěte, je tento kus příslušenství přesně pro vás.

Jedná se o zařízení s názvem Smart Baby Monitor. Funguje na stejném principu, jako každá obyčejná elektronická chůvička. Je však ve velmi stylovém provedení, jež ladí s iPhonem,iPadem popřípadě iPod Touch.

Smart Baby Monitor

K tomuto zařízení dostanete aplikaci, která sleduje teplotu a další důležité věci. V první řadě však Baby Monitor, jak už je z jeho názvu patrné, monitoruje vaše dítě pomocí mikrofonu a třímegapixelové kamery, která promítá obraz a reprodukuje zvuk v aktuálním čase na jablečné zařízení.

Díky důmyslnému systému se dá velmi jednoduše upevnit třeba na dětskou postýlku. Tato chůvička funguje absolutně bezdrátově pomocí Wi-Fi nebo také přes 3G, což se může lehce prodražit zvláště v našich končinách, kde operátoři nabízí nekřesťanské ceny v porovnání s okolními státy, to ale zase odbočuji.

Dala by se také vcelku dobře použít, jako jednoduchá špionážní kamerka pro tůzné žertíky, to ovšem ve většině případů hraničí se zákonem. Za toto zařízení pro jablečné hračky zaplatíte okolo 270 liber /8000 Kč/, je to opravdu vysoká cena, ale jelikož jsme na takovéto ceny u Apple příslušenství zvyklí, není se čemu divit. Za styl se prostě platí.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware