Tiskové zprávyZe světa IT

Smartphone Honor 9 je nyní k dostání také v antracitově černé barvě

Honor Logo New

Současná vlajková loď značky Honor, designový smartphone Honor 9, je nyní k dostání také v antracitově černé barvě. Do této chvíle se prodával v ledově šedém a safírově modrém odstínu.

Zářivý Honor 9 se pyšní skleněnými zády s 3D zakřivením a originálním efektem odrazu světla. Telefon s 5,15″ displejem pracuje se skvělým duálním fotoaparátem v kombinaci 20 a 12 MPx, který je doplněný přední 8MPx selfie kamerou. Spolehlivá a rychlá čtečka otisků prstů je nově umístěná na přední straně telefonu pod displejem. Výkon zajišťuje 4GB operační paměť, kterou doplňuje 64GB interní paměť. Honor 9 běží na Androidu 7.0 Nougat s nadstavbou uživatelského prostředí EMUI 5.1.

Smartphone Honor 9

Smartphone Honor 9 je nyní k dostání také v antracitově černé barvě

Honor 9 je designový telefon s 5,15“ FHD displejem

Na období od 8. do 31. srpna přichystala značka Honor skvělou akci spojenou s nákupem své nové vlajkové lodi Honor 9. Každý, kdo si do konce srpna pořídí Honor 9, k němu jako dárek dostane chytrý náramek Honor Band 3 v hodnotě 1829 Kč.

Honor 9 je designový telefon s 5,15“ FHD displejem. Má upgradovaný duální fotoaparát 12 + 20 MPx, USB-C port, čtečku otisků prstů nově pod displejem nebo NFC. Videa natáčí až do rozlišení 4K. Výkon zajišťuje 4GB operační paměť, kterou doplňuje 64GB interní paměť. Honor 9 nově získal ocenění „Nejlepší telefon za méně než 400 EUR“, které společně udělují servery Android central, Digital Trends a Stuff.

Smartphone je k dostání za 12 990 Kč, a to u všech autorizovaných prodejců. Do konce srpna navíc každý nový majitel získá i chytrý náramek Honor Band 3 v hodnotě 1829 Kč zdarma.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy