Tiskové zprávy

Smartphone ROG Phone II získává aktualizaci na Android 10

asus rog logo final
Foto: Asus ROG

ASUS spustil softwarovou aktualizaci na verzi Android 10 pro svůj herní smartphone ROG Phone II. Android 10 je vybaven novými funkcemi a vylepšeními, které zjednodušují a zpříjemňují ovládání telefonu.

Mezi hlavní změny patří tmavý režim, který lze aktivovat nebo deaktivovat pro konkrétní aplikace nebo pro celý telefon, čímž snižuje únavu oči uživatele. Podpora ovládání novými gesty umožňuje uživatelům provádět jednoduché úkoly, jako je například navigace zpět, přechod na domovskou obrazovku nebo spuštění asistenta Google.

rog phone II (Asus_1)
Phone II získává aktualizaci na Android 10. #asus

Vylepšena byla také ochrana osobních údajů a nově je snazší i správa osobních údajů. Všechny ovládací prvky ochrany osobních údajů jsou nyní na jednom místě a uživatelé si mohou přizpůsobit způsob sdílení informací o poloze s používanými aplikacemi.

Aktualizace na Android 10 také obsahuje několik nových systémových vylepšení a úprav telefonu ROG Phone II, což z něj dělá ještě atraktivnější zařízení pro náruživé mobilní hráče. Více než 200 her již podporuje speciální schopnosti a funkce tohoto smartphonu, který posouvá každou z nich o úroveň výš.

Hry využívající schopnosti ROG Phone II nabízejí lepší výkon a vyšší snímkové rychlosti. Počet herních titulů využívajících potenciál ROG Phonu II na maximum stále roste.

Aktualizace systému Android 10 pro ROG Phone II je k dispozici prostřednictvím aktualizace firmwaru FOTA. Bude se postupně uvolňovat pro všechny světové regiony.

ROG Phone II

ROG Phone II staví na plně herním designu, který přinesla první generace smartphonu ROG Phone. O jeho nekompromisní herní výkon se stará mobilní platforma Qualcomm Snapdragon 855 Plus s vylepšeným chladícím systémem GameCool II 3D, který udrží maximální výkon telefonu po dlouhou dobu.

Nekonečné herní maratony umožňuje monstrózní 6000mAh baterie a port nabíjení na boční straně, jehož zásluhou ani během dobíjení není hráč nijak omezen při ovládání telefonu.

ROG Phone II je vybaven prvním 120Hz/1ms 10bitovým AMOLED displejem na světě, který nabízí vysokou přesnost barev Delta-E <1. Celý design smartphonu je určen pro hraní v režimu displeje na šířku. Telefon disponuje vylepšenými ultrazvukovými senzory AirTrigger II a výkonnými stereofonními reproduktory směřujícími dopředu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy