Mobilní telefonyZe světa IT

Klevety: Samsung Galaxy S4 mini

Určitě všichni víte, že Samsung Galaxy S III od svého výrobce obdržel ještě menšího brášku. Historie se v tomto případě bude opakovat. Samsung potvrdil, že je ve výrobě menší produkt podobný přicházejícímu smartphonu Galaxy S4. Co mobilní telefon nabídne?

Samsung Galaxy S4 s nástupcem jménem Samsung Galaxy S4 mini

Galaxy S4 mini /GT-I9190/ nabídne 4,3″ Super AMOLED displej s qHD rozlišením a hustotou 256 ppi na palec, což nezní na střední třídu vůbec špatně. Dalším prvkem je dvoujádrový 1,6 GHz procesor a operační systém Android 4.2.2 Jelly Bean od Googlu, kterému bude sekundovat uživatelské rozhraní TouchWiz Nature UX 2.0. Další informace jsou ale poněkud zkreslené, můžeme se domnívat, že se smartphone popasuje s 1 GB operační paměti RAM.

Úložiště by mohlo být řešeno křemíkovým čipem o velikosti 8 gigabajtů, určitě však půjde celková kapacita smartphonu rozšířit pomocí slotu pro microSD karty do velikosti až 32 GB. Můžeme počítat snad také s podporou bezkontaktního NFC čipu. Poslední informaci máme o dostupnosti verze s podporou dvou SIM karet, na trhu se smartphone objeví v průběhu letních měsíců, tedy v červnu či červenci letošního roku zatím za nezveřejněnou cenu.

Jaký máte názor na takto vybavený smartphone? Je pro vaši práci či zábavu takto vybavený telefon dostačující? Našli jste bližší, či jiné informace o specifikaci smartphonu?

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony