Mobilní telefony >Novinky ze světa IT >

Galaxy Victory 4G LTE od Samsungu

Jihokorejský Samsung si pro amerického operátora Sprint připravil standardně vypadající a funkčně vybavený smartphone, kterému sítě 4G LTE říkají pane. Softwarovým srdcem se stává Android 4.0 ICS, a my se jdeme podívat na další specifikaci. Ohromí Samsung Galaxy Victory 4G?

Začneme dvoujádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Lite MSM8960 s frekvencí 1,2 GHz. S rozměry 122 krát 63 krát 13 milimetrů a hmotnosti 139 gramů je smartphone vybavený čtyřpalcovým displejem s rozlišením 800 krát 480 pixelů s hustotou 233 ppi. Operační paměť je osazena křemíkovým čipem o kapacitě 1 GB RAM.

Pro data je k mání 1,75 GB volné vnitřní úložné paměti, telefon jde samozřejmě rozšířit o paměťovou kartu. Fotoaparát s rozlišením pěti megapixelů disponuje funkcí automatického ostření či LED blesku pro přisvětlení jakékoliv tmavé scény. V předu je k použití připravena 1,3 MP kamerka pro videohovory.

Samsung Galaxy Victory 4G LTE lze zakoupit za necelých 2000 korun. Do karet mu nahrává předposlední operační systém od Googlu a jeden gigabajt paměti RAM, která je důležitá pro svižnost celého systému potažmo spuštěných aplikací.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Mobilní telefony >