> Internet> Novinky ze světa IT

Sociální sítě přivítají Spindex

microsoft logo freebit
Foto: Microsoft

Gigant v oboru software, společnost Microsoft představila svůj nový sociální nástroj přezdívaný Spindex. Pro uživatele sociálních sítí to znamená, že všechny své profily mohou sdílet na jedné stránce. Twitter, Facebook a mnoho, mnoho dalších sítí již brzy prostřednictvím Spindexu!

Vyjádření Microsoftu o projektu Spindex:

“Služba umožňuje přístup a interakci s vaší sociální sítí, uvidíte související informace z Bingu. Spindex aktivně najde užitečné články a informace na základě vašeho zájmu. To vám umožní dozvědět se více o tématech, které zajímají i vaše přátele, jedním kliknutím můžete skočit do kanálu či konverzace. Můžete také sledovat, co máte na paměti pomocí Evernote přímo v rámci své stránky Spindex. Stránka není jen pro sociální čtenáře, neustále naznačuje související obsah z Bingu, dává vám lepší přehled o tématech a trendech kolem vás. “

Tato služba bude představena na Web 2.0 Expo v San Franciscu, ale samozřejmě, že široká veřejnost bude i nadále informována.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. VRy interesting to read it!

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Internet