Sonic: Číňan s Androidem za 1350 KčAutor: 04/12/2012 0 1255 shlédnutí

Čínský eshop Chinavasion.com právě teď uvedl do prodeje další tablet postavený na operačním systému Android 4.0 ICS. Jméno Sonic na trh přináší specifikaci, která nikterak neosloví, zvítězí ale v tomto případě velmi nízká cena?

Čínský tablet Sonic s Androidem Ice Cream Sandwich

Tablet vlastní 7 palcový displej s rozlišením 800 x 480 pixelů, je samozřejmě multi-dotykový. Výkon je zde řešen pomocí ARM-ového čipu Cortex-A8 s frekvencí 1 GHz, jemuž sekunduje 512 MB operační paměti. Pro uložení dat či multimédií je připravena vnitřní paměť o kapacitě 4 GB, která lze navýšit pomocí karty microSD až do velikosti 16 GB.

Na přední straně tabletu je k vidění 0,3 MP přední kamerka, zadní s větším rozlišením zde bohužel nehledejte. Tablet Sonic dále nabízí podporu Adobe Flash, WiFi, 3.5 mm audio výstupu, akcelerometr či G senzor. Rozměry výrobku jsou dle výrobce 190 x 150 x 12 mm s hmotností 290 gramů, do té je samozřejmě započítán i akumulátor s kapacitou 1 800 mAh. Tablet je k dispozici za 70 dolarů, 1 350 Kč.

Rozhodně se o své postřehy či drobné recenze podělte do komentářů pod článkem, budeme jedině rádi. Našli jste cenově výhodnější model, třeba i od jiného výrobce? Podělte se o něj, diskuze je otevřená. Děkujeme, že čtete právě tuto novinku a rádi bychom vás pozvali do naší nové skupiny na Google+.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!