Mobilní telefony

Sony Ericsson Billabong Edition

sony logo freebit
Foto: sony.com, Tag: Sony

Sony Ericsson ve spolupráci s módní firmou Billabong, která vyrábí street a snowboard oblečení uvedl na trh nový, tedy spíše poupravený smartphone Sony Ericsson Xperia ABE /Active Billabong Edition/.

Základem se stal Sony Ericsson Xperia Active, jež byl poupraven nejen po designové stránce, dostal i pár softwarových vylepšení, jako jsou různé originální aplikace a hry, které Billabong vyvinul. Active je odolný telefon, jenž dostává velmi bohaté příslušenství.

Sony Ericsson Billabong Edition
Sony Ericsson Billabong Edition

Je to vcelku malý přístroj, má 3 palce velký, v jeho případě spíše malý displej. Pohání ho 1 GHz procesor, jež dodává dostatečný výkon. Jeho fotoaparát disponuje pěti megapixely. V telefonu běží svižný Android 2.3 Gingerbread. Hlavní předností je však stále odolnost, která zaručuje nepropustnost vody a prachu, nedočkáte se ale ochrany proti otřesům či poškrábání.

Sony Erocsson ABE je určen ke stejným aktivitám, ke kterým se používá oblečení značky Billabong. Ať už budete brázdit horské hřebeny na lyžích či snowboardu, nebo krotit divoké vlny v Austrálii, bude vám dělat společnost stylový smartphone, který vám nabídne velkou praktičnost a bude s vámi ladit.

Jmenuje se stále Sony Ericsson, i když je uváděn po transferu společnosti. Sony totiž odkoupila 50 procent podílu švédského Ericssonu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony