> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT

SE Xperia Nozomi s dvoujádrem

Sony Ericsson si na nový rok připraví další vychytaný model. Dvoujádrový smartphone Xperia Nozomi.

Veřejnosti je asi jasné, že Nozomi je kódové označení a bude se opět jednat o androidového pomocníka, který bude postaven pro operační systém Ice Cream Sandwich.

Koncept smartphonu:

Sony Ericsson Xperia Nozomi pojede na systému Android 4.0 ICS, výpočetní výkon bude řešen procesorem na taktu 1.5 GHz, propůjčí 1 GB RAM, nabídne 4.3 palcový displej v rozlišení 1280 x 720 bodů a 12 megapixelový fotoaparát s LED bleskem na zadní straně plus přední kamera pro videohovory. Optice bude propůjčena technologie Exmor R.

V oblacích je zatím možnost nahrávání videa v kvalitě 1080p. Doplním, že tohle je možná poslední model značky SE, jelikož společnost Sony odkoupí podíl Ericssonu. Celý proces by měl lícovat s uvedením tohoto chytrého telefonu, u kterého ještě neznáme předběžnou cenu ani další parametry.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. Že by to byl nový Sony S? Každopádně jsem se trefil, že už to bude jen pod značkou Sony.

  2. […] by měl být malý telefon, s podobným designem, jako Sony Xperia S. S úhlopříčkou 3.5 palce, posilněn jedním gigahertzem dvoujádrového procesoru a 5 Mpx […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Mobilní telefony