Mobilní telefonyTiskové zprávyZe světa IT

Xperia M2 králem střední třídy

Společnost Sony Mobile Communications („Sony Mobile“) dnes odhalila veřejnosti chytrý telefon Xperia M2 s podporou 4G LTE sítí, který ve střední cenové kategorii nabízí spoustu zábavy a pocit rovnající se prémiovým modelům díky procesoru, který je nejlepší ve své třídě, našimi špičkovými displeji, super ostrému fotoaparátu s rozlišením 8 megapixelů a snímačem Exmor RS pro mobilní zařízení a tradiční hudební a filmové nabídce od Sony.

„Xperia M2 je ultra rychlý chytrý telefon, který nabízí skvělé parametry a výkon, který své publikum osloví také svojí příznivou cenou, která odpovídá střední části cenového spektra. Je to skvělé zařízení pro někoho, kdo chce, aby jeho chytrý telefon uměl všechno,“ uvedl Calum MacDougall, ředitel pro marketing modelové řady Xperia společnosti Sony Mobile Communications. „V tomto telefonu se potkávají ty nejlepší technologie od Sony s jedinečnou nabídkou možností zábavy, která je v tomto rozsahu k vidění u telefonu střední třídy vůbec poprvé.“

Sony Xperia M2_White

Chytrý telefon střední třídy s nejlepšími technologiemi ve své třídě – špičkové technologie jsou v podobě Xperia M2 dostupné za velmi přijatelnou cenu. Designový koncept Sony OmniBalance, známý z prémiové řady chytrých telefonů Sony, ultra rychlý procesor a velký qHD displej dohromady nabízejí univerzálně skvělý výkon, zatímco unikátní fotoaparát Xperia, hudební a filmové aplikace výrazně rozšiřují možnosti mobilní zábavy.

Spousta zábavy v každém novém telefonu – Xperia M2 nabízí celý svět mediálních aplikací pro plynulý tok zábavy online i offline díky službě Sony Entertainment Network5 v kombinaci s nejlepším zábavním obsahem, jaký je k dispozici v chytrém telefonu středního segmentu vůbec poprvé.

Uživatelé Xperia M2 mohou sledovat nejnovější filmové hity rovnou ‚z krabice‘ a stáhnout si tři nejnovější filmové trháky z produkce studia Sony Pictures, například tituly Kapitán Phillips nebo Útok na Bílý dům.

Nejlepší fotoaparát v chytrém telefonu ve své třídě – špičkový fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů a obrazovým snímačem Exmor RS pro mobilní zařízení je nejlepší ve své třídě, také díky funkci automatického rozpoznávání scenérie a HDR. Do Xperia M2 jsme vložili know-how a technologie známé z fotoaparátů Sony Cyber-shot, díky se můžete vždy spolehnout na to, že vaše oblíbené okamžiky budou zachyceny v dokonalé kvalitě.

A aby mohla zábava ještě pokračovat, foto a video aplikace jako například Social live, Timeshift burst a Picture Effect nabízejí uživatelům celou řadu dalších možností, jak získat maximum z kvalitního 8 Mpx fotoaparátu Xperia M2.

Aby jedinečné a ničím nerušené zážitky mohly začít již v hledáčku fotoaparátu, značka Sony otevřela dveře externím developerům, kteří vyvinuli pro Xperia mnoho nových foto a video aplikací, například Vine, V1 Sports či FX Guru. Stáhnout si je můžete přímo v hledáčku fotoaparátu kliknutím na ikonku „+Apps“ a výběru z nabídky aplikací na Sony Select. A svět vašeho chytrého telefonu bude rázem o kus větší.

Skvělý výkon a rychlost s delší výdrží

Tradice a zkušenosti značky Sony ve vývoji špičkových displejů a fotoaparátů nejdeme i u modelu Xperia M2. qHD displej s úhlopříčkou 4,8 palce je ideální pro užívání si mobilní zábavy – je to také největší qHD displej ve své třídě.

Xperia M2, nejtenčí 4G chytrý telefon ve své třídě2, nabízí ultra rychlý výkon procesoru Qualcomm Snapdragon 400 s čtyřjádrovými procesorovými jednotkami 1,2 GHz a podporou sítí 4G LTE v kombinaci 2300 mAh baterií a úsporným režimem STAMINA Mode 3.0, což z ní činí ideálního společníka pro mobilní uživatele, kteří chtějí svůj telefon využívat často, dlouho a očekávají, že je nezklame.

Nejtenčí 4G chytrý telefon ve své třídě

Všechny tyto prémiové technologie najdeme v tenkém a lehkém rámu, který dokonale padne do ruky. Xperia M2 se nabízí ve třech výrazných barvách: černé, bílé a fialové.

Duální SIM – už žádné kompromisy

Model Xperia M2 se také nabízí ve variantě Xperia M2dual, rychlého mobilního telefonu, který nabízí úplně nové možnosti díky nejnovější generaci duální SIM technologie od Sony.

Ke každé ze SIM karet lze nastavit samostatně například vyzváněcí tóny a skutečně jednoduše přepínat mezi SIM kartami před uskutečněním hovoru nebo odesláním textové zprávy; funkce pro řízení duálních SIM karet znamenají, že obě SIM jsou stále aktivní, takže nikdy nezmeškáte hovor – a to i když hovoříte přes jednu z nich.

Dokonalý společník

Xperia M2 se umí přes Bluetooth propojit s velkým ekosystémem zařízení a příslušenství s podporou NFC, který nyní čítá 154 produktů. Ti, kteří chtějí poslouchat hudbu bezdrátově, ocení sluchátka SBH20 Stereo Bluetooth Headset.

Pro poslech hudby ‚po drátě‘ jsou zase ideální vodotěsná částečně in-ear sluchátka  Stereo Headset STH30. Ať již si vyberete jakékoliv příslušenství, Xperia M2 bude vždy středem vašeho propojeného vesmíru zábavy. Xperia M2 od Sony půjde do celosvětové distribuce v dubnu 2014.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Střední třída má spousty králů, ale podle toho, co tahle Sonka nabídne, můžeme se za velice rozumné peníze těšit na přívětivý smartphone. Pro méněchtivé uživatele jedině plus takovýchto telefonů dostupných pro český trh.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony