Tiskové zprávyZe světa IT

Fotorámeček Sony S-Frame WA700

Digitální fotorámeček s Wi-Fi, užijte si své nejnovější fotografie. 18 cm (7”) S-Frame WA700 a W700 s intuitivním dotykovým panelem. Nové modely WA700 a W700 jsou prvními fotorámečky S-Frame od Sony, které se dokáží připojit k vaší bezdrátové domácí síti.

  • Připojte se bezdrátově ke své domácí síti
  • Nahrajte fotografie z počítače, e-mailu nebo Facebooku
  • Intuitivní 7palcový (18cm) dotykový LCD panel
  • Online předpověď počasí
  • Internetové rádio (pouze model WA700)
  • Přehrávání HD videoklipů (pouze model WA700)
  • Úspora energie díky časovému spínači

Nyní můžete svůj digitální fotorámeček zásobovat svými nejnovějšími snímky. Nové modely WA700 a W700 jsou prvními fotorámečky S-Frame od Sony, které se dokáží připojit k vaší bezdrátové domácí síti a získat fotografie přímo z vašeho počítače, e-mailu nebo Facebooku vašich přátel – bez propojování kabely nebo přehazování paměťových karet.

Sony S Frame WA700

Oba dva 7palcové fotorámečky představují skvělý nápad na dárek, který vašim přátelům a příbuzným možní společné prohlížení nejnovější fotografií. S-Frame automaticky zobrazuje snímky přiložené k e-mailům na internetu kdekoli na světě, takže například rodiče nebo prarodiče mohou sledovat, jak rostou jejich děti nebo vnoučata. Oba dva modely navíc dokáží zobrazit poslední fotografie nebo alba nahraná na facebookové profily vašich přátel.

Osvoboďte všechny ty tisíce vzpomínek uvězněných na pevném disku! Fotorámeček S-Frame se dokáže bezdrátově připojit ke snímkům uloženým na vašem počítači a osvěžit váš pokoj novými obrázky namísto těch, které jste už viděli stokrát. Oba elegantní fotorámečky jsou vybaveny novým dotykovým panelem, který zrychluje a zjednodušuje procházení vaší sbírky fotografií, měnit nastavení režimu Slideshow a nastavovat aktualizaci fotobanky z vašeho počítače, e-mailu nebo ze sociálních sítí.

Vestavěná paměť s více než dostatečnou kapacitou 1 GB pojme až 4 000 fotografií (poznámka: uložených v rozlišení 0,78 megapixelu). Obrazové, hudební a HD video soubory (poznámky: hudba a video pouze u modelu WA700) lze přehrávat také z flash disku připojeného přes USB. Oba digitální fotorámečky dokáží zobrazit aktuální povětrnostní informace a předpovědi počasí poskytované internetovou meteorologickou službou AccuWeather.

S-Frame WA700 nabízí všechny funkce modelu W700 a několik velmi zajímavých možností navíc. Internetové rádio vTuner umožňuje při prohlížení fotografií poslouchat vysílání celé řady rozhlasových stanic. Dále dokáže přehrávat Full HD video (AVCHD nebo MPEG4) natočené videokamerou nebo digitálním fotoaparátem. Díky vestavěným reproduktorům můžete promítání snímků doprovodit svou vlastní hudbou v MP3. Pro úsporu energie jsou oba modely vybaveny časovým spínačem umožňujícím naplánovat automatické přepnutí fotorámečku do režimu Standby, když jej nepotřebujete – na příklad v noci nebo přes den, když nejste doma. Nové digitální fotorámečky Sony S-Frame W700 a WA700 s wi-fi budou k dostání od ledna 2012.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy