Novinky ze světa IT >

Notebooky Sony VAIO E míří na trh

Japonské Sony je známé svou kvalitou a spolehlivostí. Je zaručena u smartphonů, notebooků, televizí a dalších výrobků, které ve svém portfoliu nabízí. Zárukou kvality a prestiže je řada laptopů VAIO, které oplývají originalitou a nabídnou něco navíc od běžných notebooků.

Sony představilo novou sérii VAIO písmenem E. Jedná se o notebooky nesoucí monitor s úhlopříčkou velikosti 14 palců o rozlišení 1366 x 768 pixelů. O jejich pohon se stará srdce v podobě procesoru Intel Core i3 2550M. Na grafiku se nesmí zapomenout, společnost připravila hned dvě varianty, a to AMD Radeon HD 7670M či Intel HD Graphics 3000.

Japonci slibují vysokou výdrž, která by měla dosahovat až sedmi hodin. Notebooky přináší novou funkci Sony Gesture Control, jenž umožňuje efektivně přepínat mezi okny.

Bude na výběr ze tří barevných variant, a to černé, růžové a bílé. O ceně zatím žádné informace nemáme, předpokládáme ale, že bude ležet mezi patnácti a dvaceti tisíci. Zda přijde na náš trh nevíme, doufáme ale, že si s těmito hračkami s puncem značky Sony budeme moct brzy pohrát.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT >