Ze světa IT

Notebooky Sony VAIO E míří na trh

Japonské Sony je známé svou kvalitou a spolehlivostí. Je zaručena u smartphonů, notebooků, televizí a dalších výrobků, které ve svém portfoliu nabízí. Zárukou kvality a prestiže je řada laptopů VAIO, které oplývají originalitou a nabídnou něco navíc od běžných notebooků.

eseries4 10

Sony představilo novou sérii VAIO písmenem E. Jedná se o notebooky nesoucí monitor s úhlopříčkou velikosti 14 palců o rozlišení 1366 x 768 pixelů. O jejich pohon se stará srdce v podobě procesoru Intel Core i3 2550M. Na grafiku se nesmí zapomenout, společnost připravila hned dvě varianty, a to AMD Radeon HD 7670M či Intel HD Graphics 3000.

Japonci slibují vysokou výdrž, která by měla dosahovat až sedmi hodin. Notebooky přináší novou funkci Sony Gesture Control, jenž umožňuje efektivně přepínat mezi okny.

Bude na výběr ze tří barevných variant, a to černé, růžové a bílé. O ceně zatím žádné informace nemáme, předpokládáme ale, že bude ležet mezi patnácti a dvaceti tisíci. Zda přijde na náš trh nevíme, doufáme ale, že si s těmito hračkami s puncem značky Sony budeme moct brzy pohrát.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Ze světa IT