Novinky ze světa IT >

Sony VAIO SVL24129CJB v Japonsku

Japonsky mluvící společnost nám zprávou na internetu dává vědět o novém produktu, který v sobě skrývá spoustu výkonu a 3D obraz. Dole na obrázku je k vidění All-in-One počítač od Sony, přesněji se jedná o model s produktovým označením VAIO SVL24129CJB.

Tento velice úsporný stroj je vybavený 24” zobrazovacím dotykovým prvkem s rozlišením 1920 krát 1080 bodů, což dává možnost si na této obrazovce plně vychutnat Full HD film či krásný panoramatický obrázek. Srdcem výkonu se stává 2.4 GHz procesor Core i7-3630QM z dílny společnosti Intel.

O kvalitně vykreslenou grafiku se postará čip společnosti nVidia, přesněji karta GeForce GT 640, která vlastní celé 2 gigabajty paměti a technologii Kepler. Dále můžeme pokračovat operační pamětí s velikostí 8 GB DDR3, 3 terabajtovým pevným diskem a možností pálit a přehrávat BDXL disky pomocí Blu-ray mechaniky.

Kompaktní počítač je poháněný operačním systémem Windows 8 a bude dostupný 3. listopadu 2012 v Japonsku za zhruba 240 000 jenů, po přepočtu na českou měnu se jedná o sumu přibližně 59 000 Kč.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT >