Tiskové zprávyZe světa IT

Soutěž: Futuremark a MSI v 3DMarku

MSI Logo nove
Foto: msi.com, Tag: MSI

Společnosti MSI a Futuremark společně vydávají novou generaci proslulého programu na testování 3D grafického výkonu – benchmark 3DMark. Společnost MSI je výhradním sponzorem dema Fire Strike, které je ukázkou a ohromující demonstrací nového 3DMarku a toho, co výkonný herní počítač s podporou DirectX 11 dokáže.

Soutěž: Futuremark a MSI v 3DMarku

Soutěž: Futuremark a MSI v 3DMarku

Společnost MSI bude exkluzivně dodávat vybrané grafické karty MSI N660 TF 2GD5/OC a MSI R7950 TF 3GD5/OC a prémiovou základní desku MSI Z77 MPOWER společně s plnou verzí programu 3DMark Advanced Edition. U příležitosti uvedení nové verze 3DMarku MSI zahájí také soutěž v přetaktování na špičkové základní desce MSI Z77 MPOWER „MSI 3DMark Challenge“, která proběhne na serveru HWBot.

Získejte 3DMark Advanced Edition od MSI

Také díky sponzorství od MSI bude 3DMark Basic Edition volně ke stažení na všech platformách. Navíc ale bude verze 3DMark Advanced Edition v hodnotě 24, 99 dolarů výhradně dodávána k vybraným grafickým kartám a základním deskám MSI. Detaily akce se mohou v jednotlivých regionech mírně lišit.

  • MSI N660 Twin Frozr 2GD5/OC
  • MSI R7950 Twin Frozr 3GD5/OC BE
  • MSI Z77MPOWER/3DMark

3DMark – jeden testovací nástroj pro veškerý váš hardware a zařízení

Nový 3DMark obsahuje vše, co potřebujete k otestování vašeho hardwaru. S třemi novými testy můžete prověřit vše od chytrých telefonů a tabletů, přes notebooky a domácí PC, až po nejnovější high-end a multi-GPU herní počítače. 3DMark není omezen pouze na platformu Windows, nyní můžete porovnat své skóre i u zařízení se systémem Android nebo iOS.

„Společnost MSI je hrdá na to, že opět mohla spolupracovat na vydání nového 3DMarku,“ říká Charles Jiang, MSI výkonný viceprezident a generální ředitel DPS. „Fire Strike demo přesně ukazuje, jak ohromně pokročila současná grafika v herních počítačích, kdy již kvalitou a detaily předčí renderované filmy. Spolupráce na „Fire Strike“ pro vysoce výkonné herní počítače je pokračováním našeho úsilí nabídnout ten nejlepší herní výkon na platformě Windows. Důkazem je i platný světový rekord v 3DMark 11, kterého bylo dosaženo na základní desce MSI Z77 MPOWER spolu s grafickou kartou MSI R7970 Lightning.“

Soutěž MSI 3DMark Challenge

Aby profesionální overclockeři mohli poměřit své síly v nejreprezentativnější části 3DMarku pro DirectX 11 – Fire Strike, uspořádá MSI online soutěž v přetaktování „MSI 3DMark Challenge“ na základních deskách a grafických kartách MSI. Soutěž proběhne od 4. února do 3. března 2013 a bude rozdělena do dvou částí: Dva nejlepší soutěžící s nejvyšším skóre, kteří použijí základní desku MSI Z77 MPOWER, získají grafickou kartu MSI R7970 Lightning Boost Edition a základní desku Z77A-GD80.

Losování o základní desku MSI Z77A-GD55 se mohou zúčastnit všichni soutěžící, kteří použijí desku MSI. Pro účast ve slosování stačí, když nahrajete váš výsledek do 10. února 2013. Podrobné informace o soutěži a pravidla zde. Pro více informací o dostupnosti kontatujte svého distributora MSI produktů.

O společnosti

MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. MSI se zaměřuje především na design a výrobu notebooků, kde se soustředí především na herní segment. Herní notebooky MSI jsou pověstné svou kvalitou a bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. MSI dále navrhuje a vyrábí špičkové, spolehlivé a maximálně výkonné základní desky, grafické karty, spotřební elektroniku a periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon a spolehlivost.

Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách cz.msi.com.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Tiskové zprávy